Новини України
«Давайте покажемо президенту, що він не один. Давайте покажемо, що осудні Українці схвалюють його шлях до Миру »- блогер

«Давайте покажемо президенту, що він не один. Давайте покажемо, що осудні Українці схвалюють його шлях до Миру »- блогер


----------------------------------
Друзі, ви напевно вже знаєте, що в понеділок 9 грудня Володимир Зеленський візьме участь у зустрічі лідерів Нормандське Четвірки.

Так ось напередодні цієї самої зустрічі, а саме в неділю 8 грудня, любителі шоколаду збираються на Майдане.Оні готують "Грандіозну акцію Протесту", на якій планують розповідати нам чергові фантастичні страшилки про капітуляцію і інші смішні історії на тему здачі національних Інтересів.

Ці персонажі будуть всіма можливими і неможливими способами намагатися дестабілізувати і без того непросту ситуацію в нашому Государстве.А тепер я хочу звернутися до всіх адекватних Украінцам.Я хочу звернутися до всіх, хто щиро підтримує і поважає нашого Президента.

Друзі, давайте покажемо Володимиру Олександровичу, що він не Одін.Давайте покажемо Володимиру Олександровичу, що осудні Українці схвалюють його шлях до Міру.Давайте все разом вийдемо до президентського офісу і перед найважливішою зустріччю, побажаємо Зеленському Удачі.Кто готовий прийти в неділю на Банкову і підтримати президента, ставте плюс в Коментарях.

Для початку подивимося скільки нас і сплануємо подальші дії.

P. S. Лайк і репост всіляко Вітається.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: