Новини України
Вони хотіли поглузувати з Зеленського, а він просто красавчик- майстерно і “культурно” їх відшив. Відео

Вони хотіли поглузувати з Зеленського, а він просто красавчик- майстерно і “культурно” їх відшив. Відео


Скандальні путінські пропагандисти ніяк не можуть заспокоїтися — вони знову намагались поговорити з українським лідером Володимиром Зеленським. Вкотре глава держави на нахабні провокації не піддався і поставив на місце відомого російського пранкера Лексуса.
Скандальний пранкер, справжнє ім’я якого Олексій Столяров, опублікував запис телефонної розмови з голосом людини, схожим на голос Зеленського.
“Ну якщо вже “60 хвилин” додзвонилися Зеленському, то ми подумали: а чим ми гірші? Цього дзвінка він чекав з моменту своєї інавгурації, тому теж був тактовний у спілкуванні”, – написав Лексус.
Дослівний текст розмови:

Зеленський: Алло…
Лексус: Кремль на дроті.
Зеленський: Ну нарешті ти, рідненький, з російського номера подзвонив… Так а що ви хочете?
Лексус: Ми хочемо, щоб ви пустили нас до Києва, зняли з нас санкції СБУ. Нам заборонили…
Зеленський: Ну у нас, дивись… Добре, я тоді проведу вечір… Слава Україні! Як треба відповідати, коли ми говоримо “Слава Україні!”?
На цій фразі глави держави фрагмент запису обривається.
Варто зазначити, що нещодавно першою до Зеленського подзвонила одіозна кремлівська пропагандистка і ведуча програми “60 хвилин” Ольга Скабєєва. Жінка просила українського лідера поговорити з нею, однак він у своєму стилі відшив пропагандистку – сказав, що у цей час спілкується з колегами і кинув слухавку.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓