Світові новини
Порошенко шкодить Україні більше, ніж Путін - Грібаускайте

Порошенко шкодить Україні більше, ніж Путін - Грібаускайте


Корупція є більшою загрозою для України, ніж російська агресія. Про це в ході другого україно-литовського бізнес форуму заявила президент Республіки Литва Даля Грібаускайте. «Особисто я і також міжнародне співтовариство вважає, що у вашому випадку корупція становить більшу загрозу, ніж сама російська загроза», - підкреслила вона.

За словами Грібаускайте, Україна повинна боротися «не тільки із зовнішньою агресією, а й з тієї корупцією всередині, яка не дозволяє поліпшувати добробут країни». «Ми всі хочемо бачити, що вам болить за вашу країну, що ви хочете міняти вашу країну і допомагати своїм людям ... Тільки тоді ми зможемо вам допомагати. В іншому випадку, ви залишитеся самі по собі », - попередила президент Литви.

Тепер трохи включаємо логіку. Сподіваюся, всім вже відомо, що Україна стала зараз лідером за рівнем корупції в Європі з тієї причини, що президент Порошенко не тільки не бореться реально з нею, а, навпаки, очолює корупцію в країні. Відповідно, якщо трохи спростити і конкретизувати вищенаведене вираз Грібаускайте, то воно означає, що Порошенко ще більше шкодить Україні, ніж Путін. Чи не так?..
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓