Історія
Провели всім селом нашу Ксюшеньку… В голові не вкладається, що цього ангела більше нема з нами..

Провели всім селом нашу Ксюшеньку… В голові не вкладається, що цього ангела більше нема з нами..


----------------------------------
Сьогодні, 6 грудня, на Одещині поховали Ксенію Бабенко, студентку, яка трагічно погибли в пожежі в Одеський ліцеї.

Про це розповіла односельчанка дівчинки Алла Іванова у фейсбук. Пряма мова:

... Сьогодні провели всім селом в останню путь нашу Ксюшеньки ... Ніхто ще до сих пір не може повірити в те, що трапилося ..

Ця трагедія торкнулася кожного з нас ... страшне горе, нестерпно важко усвідомлювати це ... Кожен мовчки задається питанням: як могла обірватися життя цього невинного і безгрішного ангелика?

Адже у кожного з нас є діти !!!!

Хто відповість і за цю трагедію ?? Хто відповість за смерть ні в чому не винних людей?

Скільки разів вже в нашому місті можуть бути ці жахливі пожежі, де гинуть люди, а особливо діти? Піонерський табір "Вікторія", готель "Токіо", Коледж - хто відповість ??? Хто наступний?

.... Батьки відправляють своїх дітей вчитися, а не ризикувати своїм життям через чиєїсь злочинної недбалості! Проблема в непомірною корупції, крадіжці, відкатах, бездушність і в нас самих, які вибирають злодюг і бандитів! ... У МНС немає нормального обладнання, немає нормальних шлангів і батутів, елементарно сходів, щоб дістати як мінімум до 5 поверху, зате є гроші на вас , властьдержащіе !!! На ваші джипи, особняки, і золоті унітази.

Коли будуть реальні кримінальні покарання справжніх винних ??? Адже поки в нашій країні залишаться корупція і злочинна недбалість, не дай Бог, будуть нові трагедії!

... В голові не вкладається, що цього янголятка вже немає ....

Мої найглибші співчуття Оле і Аркадію, рідним і близьким інших загиблих! Тримайтеся! Словами горю не допоможеш, але ... .. Тримайтеся! ...

Біль і розпач ... Дуже страшно жити в країні під назвою Україна ......

Куди ми котимося, куди ???

Ксенії Бабенко Було лишь 17. Минулого року вона закінчила школу и пріїхала Вчитися до Одеси. У шостому класі вона зайнять Одне з призовим Місць у конкурсі Кращий щоденник.

Мама загіблої дівчини працює вчителька.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: