Новини України
Крик душі: Чому за роки життя в розрусі, крадіжці і злиднях, ви захищаєте старий порядок і йдете проти будь-якого розвитку

Крик душі: Чому за роки життя в розрусі, крадіжці і злиднях, ви захищаєте старий порядок і йдете проти будь-якого розвитку


----------------------------------
Тільки чесно. Чим ми стали? Чого ми стоїмо? Чому дозволили перетворити себе в жебраків рабів?

Чому ставши ментальним інвалідом встаємо на захист всього самого мерзенного і антилюдяного?

Хто ти? Перемогу називаєш поразкою, світло темрявою, успіх програшем. Хто ти? Чому ти виходиш на майдан заради скасування 35 $ візового збору, і називаєш це революцією, а подальші злочини та геноцид українців не бачиш? Хто ж ти?

Чому закон про землю від Тимошенко або порошенко розписаний під олігархів, це добре і всі мовчать, а закон про землю від Зеленського, написаний для людей, це катастрофа?

Чому відведення військ, «зелені коридори» і всякі перемир'я імені порошенко, з тисячами смертей, це добре, а відведення військ без жертв, при Зеленський, це капітуляція?

Чому ті які грабували і знищували тебе прирікаючи твоїх дітей на голод і злидні, твої друзі і ти за них, а ті хто змінює країну створюючи закони для розвитку країни, і працює над покращенням життя, твої вороги і ти проти них?

Чому ти живеш заради негативу, як свиня шукаєш у всьому бруд і обман, і не бачиш масу перемог і успіхів, і тебе дратує все хороше? Чому начебто йдучи в Європу, ти виступаєш проти європейських законів і європейської відповідальності і дисципліни?

Чому за майже тридцять років життя в розрусі, крадіжці і злиднях, ти захищаєш цей порядок і йдеш проти будь-якого розвитку і реформації, і приклади розвинених країн тебе не надихають? Чому брехні ти віриш швидко, а говорять правду зневажаєш?

Що з тобою людина? Доля радянського безправного обмеженого раба невже ближче тобі ніж гідність європейського вільного громадянина?

Чому, чому, чому ...

Нехай кожен відповість собі сам.

Я знаю що це не просто Стокгольмський синдром, це колективне зрада країни, боягузтво і розумова лінь, страх, низька самооцінка і зневажливу споживче свідомість. Діти за це спасибі не скажуть. Хоча навряд-чи це аргумент для тих кому плювати.

Ті хто взявся міняти і будувати, прийдуть до успіху і перемоги, це факт. Їм просто буде дуже важко через саботаж дрібних, недалекоглядних людей шукають тільки свою вигоду. Але вони все одно переможуть. Тому що караван в будь-якому випадку йде ..

Стеж за собою, будь обережний. Бережи розум і совість, це зараз найдорожче ... Цього дуже мало ...
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: