Новини України
Не сьогодні, завтра полетять найвищі голови : Виявляється, що на борту літака АН-26, який рoзбивcя під Чугуєво перебували не ті люди

Не сьогодні, завтра полетять найвищі голови : Виявляється, що на борту літака АН-26, який рoзбивcя під Чугуєво перебували не ті люди


----------------------------------
У літаку, який розбився під Харковом біля Чугуєва, було більше людей, ніж мало бути. А в кабіні пілотів були не ті люди, які мали там перебувати.
Про це в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив генерал-лейтенант Збройних сил України Михайло Забродський повідомляє Україна сьогодні
«Я не хочу розкривати таємницю слідства, але на борту було більше людей, ніж мало бути. І в кабіні пілотів були не ті люди, які мали там перебувати», — заявив Забродський.

Є дуже багато питань до організації польотів. Саме навчально-тренувальних польотів, які в цей день виконував цей літак (АН-26). На борту знаходилась трохи більша кількість людей, яка мала б знаходитися. І в кабіні пілотів знаходились зовсім не ті люди, які б мали там знаходитися. Михайло Забродський про авіакатастрофу в Чугуєві в ефірі програми "Свобода Слова Савіка Шустера"

Опубликовано Європейська Солідарність Пятница, 2 октября 2020 г.

Є питання, хто був на правому місці пілота, додав віцепрем’єр-міністр України, голова комісії з розслідування обставин авіакатастрофи літака Ан-26 Олег Уруський.

Якщо не ставити завдання просто пошуку винних, а розбиратися в тому, що трапилось - беззаперечно в це коло попадають і військові. Хоча, доки не встановлена комісією суто технічна причина падіння АН-26 фігурувати на рівні з військовими можуть ті підприємства, на яких виконувався ремонт двигунів і ті, які виконували обсулогування літака і багато інших. Михайло Забродський про авіакатастрофу в Чугуєві в ефірі програми "Свобода Слова Савіка Шустера"

Опубликовано Європейська Солідарність Пятница, 2 октября 2020 г.

Нагадаємо, 25 вересня біля міста Чугуїв, що у Харківській області, впав військовий літак Ан-26Ш. В авіатрощі загинули 26 людей. З них 25 загинули на місці і один — від опіків, несумісних із життям, у лікарні. З 27 офіцерів та курсантів, що були на облавку, вижив лише один.
Слідство і розглядає чотири версії авіатрощі: технічна несправність, помилка екіпажу, помилка керівництва польотами та неналежна підготовка літака. Можливість теракту чи диверсії вважають малоймовірними, але також не відкидають. 30 вересня віцепрем’єр-міністр, голова державної комісії зі з’ясування причин та обставин катастрофи Ан-26 Олег Уруський заявив, що на технічні несправності літака наклався людський фактор у різних його проявах.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: