Новини України
Кoжнa українська сім’я зaвмeрлa перед екранами телевізорів: щoйнo повідомили про мaсштaбнy кaтaстрoфy, яка обрушилася на Україну

Кoжнa українська сім’я зaвмeрлa перед екранами телевізорів: щoйнo повідомили про мaсштaбнy кaтaстрoфy, яка обрушилася на Україну


----------------------------------
Зоною екологічного лиха і масштабної катастрофи з хвилини на хвилину може стати територія між населеними пунктами Нижньотепле та Артема у Станич-Луганському районі. Через те, що вогонь підібрався до електропідстанції – почали вибухати боєприпаси, чути вибухи, а небо встелив чорний дим. 
Про це повідомила прес-служба Станично-Луганської районної державної адміністрації у Facebook.
Зазначається, що вогонь раптово спалахнув там, де пожеж не було навіть у 2014-2015 роках після масштабних обстрілів ворогом території з Граду. У відомстві підкреслили, що причиною став черговий підпал.
“Верховий вогонь підступає впритул до електропідстанції. Рятувальники стримують пожежу. Від неї детонують боєприпаси, які не розірвалися“,- підкреслили в РДА.
Пізніше у відомстві додали, що до 14:00 пожежникам вдалося відстояти електропідстанцію, що біля села Артема, а також магістральний газопровід високого тиску, який проходить уздовж села.
Водночас рятувальники продовжували приборкувати вогонь, який поширювався в напрямку краю села та смт Петропавлівка.
“Для безпечного гасіння пожежі електропідстанція залишається знеструмленою“,- йдеться в повідомленні.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: