Новини України
“Бuлu нoгaмu по гoлoвi і грyдaх”: у військовій частині під Києвом повідомили про смерть солдата

“Бuлu нoгaмu по гoлoвi і грyдaх”: у військовій частині під Києвом повідомили про смерть солдата


----------------------------------
3 жовтня у військовій частині 3027 Національної гвардії України, що розташована у місті Вишгороді Київської області, помер солдат.
За інформацією ТСН.ua, яку передали батьки військовослужбовців, його побили.
Так, за їхніми словами, хлопця примусили відтискатися, а потім інший військовий «вдарив його ногою у груди після чого у солдата обірвався тромб і він помер».
Батьки військовослужбовців говорять, що померлий служив лише три місяці, а той, хто з нього знущався, був на службі вже рік.
На їхню думку, такі неуставні взаємини у цій військовій частині відбуваються регулярно.
У самій же військовій частині ТСН.ua смерть бійця підтвердили і заявили, що наразі ведеться слідство.
«Так, дійсно 3 жовтня помер військовослужбовець. Наразі Військова прокуратура та ДБР проводять слідство.
Я не маю права більше коментарів з цього приводу давати. Слідство проводиться. Взаємозв’язок між причинами та наслідками встановить слідство», — сказав Ігор Юрченко, в. о. командира військової частини 3027.
Натомість у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері нам повідомили, що вони не займаються слідством.
«У Військової спеціалізованої прокуратури минулого року відібрали слідчу функцію, тому Вам потрібно звертатися до ДБР», — пояснив Андрій Кісельов, прессекретар прокуратури.
Згодом у тій же Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері ТСН.ua повідомили, що вони у цій справі здійснюють процесуальне керівництво і, що наразі підозрювана особа вже затримана.
«Ми здійснюємо процесуальне керівництво, ми є прокурорами у цьому провадженні. З попередньо встановлених даних, особа вдарила померлого не ногою, а рукою.
На сьогоднішній день встановлюються усі обставини. Затримана особа, підозрювана у вчиненні відповідного злочину. Деталі злочину встановлюються», — додали у пресслужбі прокуратури.
ТСН.ua також звернувся із запитом до ДБР. Ми опублікуємо відповідь Бюро одразу, щойно її отримаємо.
Варто зазначити, що у Вишгороді у травні 2017 року за загадкових обставин був убитий солдат строкової служби військової частини Т0710 Держслужби спецтранспорту Олександр Висоцький.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: