Новини України
Кoвiдний фoнд був не для бoрoтьби з хвoрoбoю – українці oнiмiли від заяви “слуги”: “Пoкидьки…”

Кoвiдний фoнд був не для бoрoтьби з хвoрoбoю – українці oнiмiли від заяви “слуги”: “Пoкидьки…”


----------------------------------
Відомий активіст Семен Кабакаєв поділився своїм враженням, від виступу депутата від “Слуги Народу” Юрія Камельчука. 
“Слуга народу Юрій Камельчук, зараз зробив заяву, що фонд для боротьби з ковід-19 спеціально зроблений, щоб будувати дороги в Україні. Я не розумію, чим думають ці слуги, коли таке говорять? У мене шок”, – пише Семен Кабакаєв. 
Активіст нагадав, що зараз країна перебуває у край важкому становищі та потребує значних коштів, які витрачають на фінансування поліції та будівництво доріг. 

“Кожен день по п’ять тисяч захворівших. Не вистачає ліжок в лікарнях, помирають лікарі, які стоять на передовій боротьби. Жоден ШВЛ не куплений, і ці потвори заявляють, що це гроші для доріг. Бред в чистому вигляді… Коли вас будуть кидати в сміттєві баки разом з вашим президентом, не дивуйтесь. Покидьки…”, – резюмує Семен Кабакаєв. 
Підписники активіста виявилися також враженими такими откровеннями народного обранця. 
“Я втратила дар мови під час ефіру коли він це сказав… повний неадекват”, – пише народна депутатка Вікторія Войцицька. 
“Там є сумніви щодо адекватності. Він завпевняє що ковід це змова масонів для світового економічного перерозподілу і тд. Хоча з огляду на їх кадрову політику може і міністром стати.”, – пояснює Дмитро Лінько. 
Дивитися із 40:40:

“Якшо залишиться кому кидати. Не зроблено нічого проти ковіду,а міністр відосики пише. Може він крісло міністра з Голлівудом сплутав? ШВЛ не купили, захист лікарям не видали, тести, ні не чули. Показова бездіяльність”, – обурюється Наталья Андреева. 
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓