Новини України
«Єдиний врятований Богом»: курсант, який дивом вижив у катастрофі АН-26 під Чугуєвом, зробив заяву у лікарні (фото)

«Єдиний врятований Богом»: курсант, який дивом вижив у катастрофі АН-26 під Чугуєвом, зробив заяву у лікарні (фото)


----------------------------------
В’ячеслав Золочевський, єдиний курсант, який вижив у катастрофі АН-26 під Чугуєвом, провів у харківській лікарні три тижні і отримав всю необхідну допомогу.
Про це він розповів АрміяInform.
“У мене є реабілітаційний період, я буду відновлюватися. Після цього я повертаюся до служби, буду наздоганяти програму. Хочу сказати всім дякую, хто хвилювався за мене, хто зміг прийти, хто не зміг. Дякую лікарям і військовослужбовцям, які приходили до мене. Також хочу сказати, що шаную пам’ять хлопців”, – сказав курсант.
Зазначається, що напередодні Золочевському вручили медаль “За військову службу Україні”. Як повідомили в прес-службі ЗСУ, хлопцеві також нарахують грошову компенсацію, однак її розмір не розголошують.
Нагадаємо, В’ячеслав Золочевський – єдиний, хто вижив у катастрофі Ан-26 у Чугуєві. Тоді 25 людей, які перебували на борту, загинули на місці, ще один курсант помер у швидкій від опіків. Як пізніше розповів сам курсант, він зміг уникнути серйозних травм, тому що його накрило частиною літака, в результаті чого хлопець опинився у своєрідній “капсулі”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: