Новини України
Вже 16 жовтня: зупинка транспорту, закриття шкіл, ТРЦ, кафе, названі нові карантинні зони України

Вже 16 жовтня: зупинка транспорту, закриття шкіл, ТРЦ, кафе, названі нові карантинні зони України


----------------------------------
Ситуація з епідемією коронавируса в Україні продовжує стрімко погіршуватися, в зв’язку з чим, на карті карантинного зонування нашої країни з’являється все більше помаранчевих зон. Так, 12 жовтня почало діяти нове поділ України на зони карантину, повідомляє Telegram-канал Україна / Новини.
Крім того, на засіданні Кабінету міністрів, яке відбулося 13 жовтня, було прийнято рішення про продовження карантину в Україні до 31 грудня 2020 року і посилення діючих в країні обмежень. У зв’язку з прийняттям нових правил, 15 жовтня карантинне зонування буде переглянуто.
Так, “червоні” зони карантину будуть формуватися по-новому – якщо раніше показник для віднесення регіону до “червоній” зоні був динамічним, то тепер він стане фіксованим – як розповів глава МОЗ Максим Степанов, регіон буде віднесений до високого рівня епідеміологічної небезпеки в разі , якщо протягом двох тижнів там виявлять більше 320 хворих на 100 тис. населення.
Крім того, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив сплеск захворюваності коронавірусів в регіонах після проведення там концертів. У зв’язку з цим, відповідно до нових правил, в Україні заборонено проведення масових заходів: в зеленому зоні – понад 50 осіб, в жовтій – 30, в помаранчевій – 20, в червоній такі заходи заборонені зовсім.
При цьому, головним критерієм для віднесення регіону до “червоній” зоні карантину є заповненість койко-місць в лікарнях, визначених для боротьби з коронавірусів.
Раніше портал Стіна повідомляв про те, що протягом минулої доби, 14 жовтня, в Україні виявили 5062 випадки захворювання коронавірусів , загальне число хворих, згідно актуальною статистикою, досягло +281239 людина.
Також ми повідомляли про те, що незважаючи на те, що в світі поки що не існує вакцини від коронавируса з підтвердженими ефективністю і безпекою, глава МОЗ Максим Степанов вже розповів, скільки буде коштувати вакцина після її ліцензування.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: