Новини України
В “любимчика” Зеленського і одіозного нардепа від “Слуги” сьогодні виявили ковід-19: Різко піднялась температура до 36,8

В “любимчика” Зеленського і одіозного нардепа від “Слуги” сьогодні виявили ковід-19: Різко піднялась температура до 36,8


----------------------------------
Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко заявив, що захворів COVID-19. Про це 16 жовтня він написав на свій сторінці в Facebook.

За словами нардепа, його тест на коронавірус дав позитивний результат.
"Температура 36,8 - піднялася. Відчуваю себе як танк, якому підбили гусеницю ", - написав Тищенко.
Він також зазначив, що "Слуга народу" продовжує підготовку до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.
"Команда працює оперативно. Зв'язок цілодобова. У всіх наших кандидатів бойовий настрій ... Переходжу на запасний лікарняний бункер. Упевнений у швидкій перемозі над заморським недугою, як і в перемозі партії президента на місцевих виборах в Києві ", - стверджує нардеп.
В кінці серпня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що в парламенті коронавірусів заразилося 23 депутата. 30 вересня він розповів, що коронавірус підтвердили ще у близько 10 парламентаріїв і співробітників апарату Ради.

В кінці вересня - початку жовтня про своє інфікуванні повідомляли позафракційний народний депутат Муса Магомедов, глава партії "Голос" і нардеп Кіра Рудик, п'ятий президент, народний депутат від "Європейської солідарності" Петро Порошенко, член фракції "Європейська солідарність" Яна Зінкевич, лідер групи "За майбутнє" Ігор Палиця. За словами глави партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка, у нього є симптоми COVID-19, але тест дав негативний результат.

У вересні COVID-19 перехворіли також лідер "Батьківщини", нардеп Юлія Тимошенко і нардеп з цієї фракції Іван Крулько, в жовтні - нардеп від "Слуги народу" Жан Беленюк.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: