Новини України
Щойно! Зеленський в ауті – це таки сталось. Порошенко втратив контроль – накинувся. Гнати їх!

Щойно! Зеленський в ауті – це таки сталось. Порошенко втратив контроль – накинувся. Гнати їх!


----------------------------------
Президент України Володимир Зеленський оголосив наступні запитання, на які мають відповісти громадяни в межах загальнонаціонального опитування 25 жовтня.
«Питання номер три: чи потрібно скоротити Верховну Раду України до 300 народних депутатів?» – сказав Глава держави у своєму відеозверненні.
Четверте запитання, за його словами, стосуватиметься можливості легалізації в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важкохворих.
Останнє, п’яте запитання присвячене темі безпеки держави, а саме – виконанню гарантій територіальної цілісності України згідно з положеннями Будапештського меморандуму.
Глава держави розповів, що у 1994 році був підписаний Будапештський меморандум, у межах якого США, Велика Британія та Росія надали безумовні гарантії безпеки для територіальної цілісності та суверенітету України, натомість Українська держава зобов’язалася позбутися ядерної зброї.
“Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету та територіальної цілісності”, запитує Президент.
Раніше Володимир Зеленський розповів, що перше запитання загальнонаціонального опитування стосуватиметься можливості запровадження довічного ув’язнення за корупційні діяння в особливо великих розмірах, друге присвячене необхідності впровадження на Донбасі вільної економічної зони.
Президент нагадав, що відповідь на всі ці запитання українці зможуть дати 25 жовтня 2020 року.
Також Володимир Зеленський закликав залишати в коментарях на офіційних сторінках у соцмережах питання, які варто включити до наступних опитувань.
З ініціативи Глави держави у день проведення місцевих виборів 25 жовтня українцям буде поставлено п’ять суспільно важливих запитань. Це опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, проте дасть можливість кожному громадянину висловитися щодо важливих для суспільства питань.
Відразу після заяви президента, із критикою виступив вічний опозиціонер 5 президент Петро Порошенко, проте українці в коментарях до допису екс-гаранта не підтримали його заяву, адже той зазначив:
Чинній владі не допоможуть сумнівні маніпуляційні опитування, які суперечать виборчому законодавству.
В офісі Президента хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це — неправда і маніпуляція. Подібно тому, як шапіто з артистами-недоучками не високе мистецтво, опитування від Зеленського не демократія. Це — пропозиція «95 кварталу» довірливим виборцям ще раз зіграти в наперстки.
Слідкуйте за руками. Минулого року відбувся найграндіозніший політичний обман в історії України. Причому двічі, під час президентських і парламентських виборів. І зараз вони на закаті своєї незаслуженої слави хочуть зробити це втретє. Під час місцевих виборів. Вони ж прекрасно знають, що їхнє опитування не матиме жодних юридичних наслідків. Але хочуть ще раз надурити людей відосиками і дешевими обіцянками.
Те, що запропонував Зеленський — це технологія. Це — форма завуальованої незаконної агітації за «Слуг народу», яка в порушення закону має відбуватися в день проведення виборів. Опитування ж в день виборів? В день виборів. Опитування біля виборчих дільниць — про це сказав Зеленський у своєму відосику. «Слуга народу» це його партія? Його. Це його бренд? Його. Вони збираються надрукувати 5 мільйонів так званих «бюлетенів» і роздавати ці по суті агітаційні матеріали в день виборів біля виборчих дільниць..
Українці ж пишуть, що Порошенко вирішив вкотре попіаритись, та не бачать в опитуванні нічого погано – адже влада яка хоче чути, впринципі може почути.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: