Новини України
Ігорю Собчуку з Шумська терміново потрібно зібрати понад 10 тисяч гривень

Ігорю Собчуку з Шумська терміново потрібно зібрати понад 10 тисяч гривень


Донора не знайшли, то ж 19-річному Ігорю Собчуку знову потрібно шукати, де взяти кошти на поїздку до Мінська. Ось уже тривалий час хлопець їздить туди, аби поновитися в черзі на пересадку донорського органа та здати аналізи. Таких процедур, – каже молодик, в Україні не роблять, а поновити документи онлайн не є можливим. Юний шумчанин хворіє спадковим нефритом (запаленням нирок) з 3 років. У 16-річному віці ці органи повністю відмовили. Зараз він очікує на операцію.

В кінці цього або на початку наступного місяця мені потрібно буде знову їхати до Мінська на поновлення аналізів. Це знову великі витрати. На оплату аналізів треба 10 тисяч гривень і ще десь 7 тисяч на дорогу. До цієї суми потрібно додати ще вартість страхування – 700 гривень і платні дороги біля 1500 грн. Я вже три роки на діалізі і майже два роки очікую на пересадку нирок в Білорусі.

Також трошки проблематично їхати в Мінськ. Потрібно здати тести на короновірус – без нього не пустять в Білорусь. Поїзд не їздить у Мінськ, тому маю їхати машиною.

Тут не можливо здати такий аналіз, він проходится тільки в лікарні, в якій стоїш в черзі, онлайн поновитися не можливо”, – розповідає журналістам “Файного міста” Ігор Собчук.


Нагадаємо, за словами Ігоря, окрім гемодіалізу потрібні дороговартісні ліки. Лише на уколи витрачає до 3 тисяч гривень, а ще таблетки. Загалом, до 6 тисяч гривень на місяць. За три роки посиленої боротьби з хворобою родина хлопця витратила всі заощадження, тож вимушені звернутися за допомогою до людей.
Стосовно трансплантації нирок Ігор звернувся у білоруську клініку – у Мінську. Кожних три місяці він їздить туди, аби поновити чергу на донора та пройти обстеження.
Приватбанк:  4149499115367490 Собчук Ігор Ігорович
Телефон: 097 749 97 67


↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело