Світові новини
Так званий мер Ялти помер від COVID-19 через три тижні після вакцинації новою російською вакциною, яку так хвалив Медведчук

Так званий мер Ялти помер від COVID-19 через три тижні після вакцинації новою російською вакциною, яку так хвалив Медведчук


----------------------------------
💥 яка класна, виявляється, ВАКЦИНА!

Мер Ялти Іван Імгрунт помер від COVID-19 через три тижні після вакцинування нової російською вакциною, яку так хвалили Медведчук.

За неперевіреною поки інформацією, путінський кум сам хворий короною, але ретельно це приховує. А Путін, якому теж зробили щеплення, тільки по відеозв'язок візьме участь в «Валдайском економічному форумі.»А що таке?

Сцикотно з бункера виліз або вакцина прокисла? Як тут не повірити науковому співробітнику Інституту біохімічної фізики РАН А. Кудрявцеву, Який привів докази, що російське чудо-ліки виявилися серійним препаратом з ветеринарної медицини, яку вводять худоби від ящура.

Що ж ... Російський бізнес: вкрасти ящик горілки, горілку продати, гроші проп. Знайти на ветеринарні складе прострочений препарат від ящуру, впарити його народу замість глоду, заявить про перемогу над коронавируса і попутно розповісти про нові ракети на 12 махів.

Хто там ще за ОПЗЖ, шари і русскій мір?

Не забудьте вколотися від ковіда, нещасні. Хоча ви і так на всю голову вколоти. Off!
Helgi Sharp
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: