Новини України
Ніхто з колишніх навіть близько не зрівняється із Зеленським за професіоналізмом і ефективності.

Ніхто з колишніх навіть близько не зрівняється із Зеленським за професіоналізмом і ефективності.


----------------------------------
Я бачив і чув президента. Справжнього лідера величезної успішної сучасної України.

Так, саме так, цей президент випереджає сьогоднішній день набагато вперед, і майбутнє робить справжнім. Вперше в Україні президент не злодій пристосуванець, що імітує діяльність, а реальний локомотив реформ і фактичних змін.

Судячи з того, що я бачу і чую, Володимир Зеленський піде на другий термін, відчувається що це Людина історії, він цілком відданий розвитку України і не кине на підлогу шляху. Що помітно? Ніхто з усіх попередніх навіть близько не зрівняється із Зеленським за професіоналізмом і ефективності.

Вони на тлі його виглядають убого, тупо і мимоволі їх хочеться гнати з політики ссанимі ганчірками, не те, що голосувати за них. Він все знає, абсолютно все і про всіх. За рік він зумів вирости і стати політиком важковаговиком, в світовому масштабі, втім, це видно. Непереборним є те, що за ними слова, а за ним справи.

За ним підтримка адекватних і діяльних, а за ними брехня, грабежі, смерті, і підтримка недоумкуватого проданого поголів'я. Навіть по залу було видно, він живий, в планах, в розвитку і амбіції, а вони сірі, в ненависті, мертві. Дуже помітна його незалежність і усвідомлення влади, говорить як хазяїн, а не як лялька, яку поставили впливові люди.

Видно, що йому глибоко наплювати на критику внутрішніх ворогів, і на претензії зовнішніх. Він мав на увазі і Путіна, і кого-небудь ще. Він президент України. І так, це непереможний Людина з майбутнього. Залишається ще раз привітати Україну.))

Автор Евгений Середа
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: