Новини України
Терміново! Коболєв в шоці – в СБУ визнали – офіційна відповідь. “Не відкривали” – країна гуде

Терміново! Коболєв в шоці – в СБУ визнали – офіційна відповідь. “Не відкривали” – країна гуде


----------------------------------
Служба безпеки України заявила, що не відкривала провадження проти “Нафтогазу” після аудиту, який виявив порушення на більш ніж 200 мдрд гривень.
Про це йдеться у відповіді СБУ на запит “Радіо Свобода”.
«За результатами розгляду матеріалів ревізії зазначеного вами акціонерного товариства, спрямованих Державної аудиторською службою на адресу СБ України слідчими органів безпеки кримінальні провадження не реєструвалися», — заявили в СБУ.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що проти керівництва НАК “Нафтогаз” відкрили кримінальне провадження, яке побудоване на звинуваченнях у державній зраді.
“Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді. Коли вона відкрита, я не знаю. Папери з цього приводу отримав сьогодні”, — розповідає Коболєв.
Коболєв каже, що у компанії це сприймають як “дуже наполегливе запрошення до публічної дискусії”.
“Ми готові це запрошення прийняти. Нам немає чого приховувати. І щодо державного аудиту щодо резерву боргів, і щодо всіх інших питань ми абсолютно відкриті”, — запевняє він.
Голова правління каже, що збився з ліку кримінальних справ щодо “Нафтогазу”.
“Я особисто перестав рахувати після того, як у 2018 році особисто мене оштрафували на 8 мільярдів гривень. Такий штраф мені, як фізичній особі, виписала Державна митниця. Потім у судах ми змогли довести, що підстав для штрафування не було і цей штраф некоректний”, — згадує Коболєв.
Нагадаємо, аудит НАК “Нафтогаз” виявив масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення.
Причиною скандалу з аудитом НАК «Нафтогаз України» стали зобов’язання компанії використовувати міжнародні стандарти бухгалтерської звітності, а також спецзобов’язання з продажу газу населенню, заявив глава НАК Андрій Коболєв.
Консолідований чистий збиток НАК «Нафтогаз України» в першому півріччі 2020 року склав 11,5 мільярдів гривень. За аналогічний період минулого року було отримано 17,6 мільярдів гривень прибутку.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓