Знаменитості
Дружина Олега Винника в сльoзах розповіла про страшну бiль! «Бережіть себе ті, хто досі сумнівається, як я недавно…»

Дружина Олега Винника в сльoзах розповіла про страшну бiль! «Бережіть себе ті, хто досі сумнівається, як я недавно…»


----------------------------------
Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала…
Так «закрепатурив» мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше — абсолютно не вірила.
Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду.
Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа — не цікаво, рухатись — не можу.
Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше.
Зараз я офіційно здорова і до роботи готова!
Дякую вам, мої друзі, за підтримку!
Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна.
Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!!
View this post on Instagram

Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала... Так "закрепатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше - абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа - не цікаво, рухатись - не можу. Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна. Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!! #таюне #taune #олегвинник #ОV

A post shared by Таюне Таисия (@taunetaisia) on


↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: