Новини України
З дня на день очікується кoлaпc і починаючи з листопада і по січень в нас буде таке творитися, що всі просто прозріють, – лікар-інфекціоніст Голубовська

З дня на день очікується кoлaпc і починаючи з листопада і по січень в нас буде таке творитися, що всі просто прозріють, – лікар-інфекціоніст Голубовська


----------------------------------
Інфекціоніст поскаржилася, що на носі – вибори, і через це в публічній площині критикуються будь-які обмеження, “особливо провладними політиками”
У протидію епідеміям інфекційних захворювань рекомендації медиків і рішення влади мають бути пріоритетнішими за будь-які “особисті думки” на цю тему, подобається це комусь чи ні. Так вважає завідувачка кафедри інфекційних захворювань Національного медичного університету Ольга Голубовська, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.
“Ніякої “демократії” в подоланні інфекційного захворювання бути не може. Тому що люди можуть не розуміти цю проблему”, – сказала вона, навівши приклад, коли молодь розносить інфекцію, тому що “не стикалася з цим або не вистачає розуму зрозуміти”.
Професор-інфекціоніст поскаржилася, що безвідповідальна поведінка людей під час епідемії – ігнорування масок і дистанціювання, ходіння в гості і подібна соціальна активність, – наслідок того, що держава дозволяє так чинити.
“Треба посилювати”, – наголосила доктор медичних наук, додавши, що навіть у країнах ЄС під час хвиль коронавірусу впровадили систему штрафів за порушення вимог епідрежиму, як для фіз-, так і юросіб.
Голубовська стверджує, що через рік світ, який переживає пандемію COVID-19, “буде зовсім іншим, багато хто переоцінить свої цінності”.
“Уже у квітні всі будуть по-іншому дивитися на цю проблему. <…> Ми на межі колапсу. Це вже абсолютний факт. Особливо ті зони, які вже “червоні”. А ми ще не увійшли навіть у найважчий сезон. З листопада по січень будуть такі піки, що всі прозріють”, – прогнозує член оперативного штабу МОЗ щодо запобігання поширенню COVID-19.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: