Новини України
Жаxлuва ранкова новина. У Києві від COVID-19 померла відома 21-річна волонтерка (ФОТО)

Жаxлuва ранкова новина. У Києві від COVID-19 померла відома 21-річна волонтерка (ФОТО)


----------------------------------
У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала у неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання – синдром Гієнна-Баре.
Йдеться про те, що імунна система людини сама вражає власні периферійні нерви та призводить до повного паралічу. Про трагедію написали на сторінці Фундації регіональних ініціатив у Facebook, де працювала дівчина.

«Наша Інна Волкова померла. Інна була громадською діячкою, активісткою і дуже щирою людиною. Вона допомагала, захищала і оберігала неймовірну кількість людей. 20 жовтня зупинилося велике любляче серце неймовірної дівчини», – написали колеги Волкової.
За їхніми словами, вона два тижні боролася за життя у відділенні інтенсивної терапії та реанімації Київської лікарні №9. Однак через СОVID-19 і його наслідки тіло дівчини відмовило і її підключили до ШВЛ.
Співчуття з приводу смерті волонтерки висловила громадська діячка, представниця Української Гельсінської спілки з прав людини Марина Хромих у Facebook.
«Ми шукали способи, як її врятувати і допомогти. Але її серце зупинилося. Інна – чудова людинка, яка несла в цей незрозумілий світ дуже багато добра і тепла. Пробач, що не вийшло допомогти. Зараз дуже хочеться вірити, що рай існує і ти в дорозі в кращий світ», – написала жінка.
Також на новину про трагедію у Facebook відреагував журналіст Айдер Муждабаєв. «Я плачу, щойно побачив. Господи, за що… Інночка… Світла людина. Ми всього кілька разів бачилися, молодь записала зі мною інтерв’ю з журналістики для юних колег. Вона така добра, патріотична, ніжна… Вічна пам’ять, ненавиджу цей чортів світ, де таке можливо. Мої найглибші співчуття рідним і близьким. Серце розривається, просто морок», – зазначив він.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: