Новини України
Cтрaшнa бiдa трaпилaся в Харкові з братиками близнюками! Авто на швидкості їх рoзчaвилo: українців просять допомогти

Cтрaшнa бiдa трaпилaся в Харкові з братиками близнюками! Авто на швидкості їх рoзчaвилo: українців просять допомогти


У Харкові автомобіль наїхав одразу на двох дітей з однієї сім’ї
У Харкові водій “Таврії” збив на пішохідному переході двох хлопчиків-близнюків. Артема і Микиту Семашко. Діти отримали досить серйозні травми і тепер потребують дорогого лікування.

Харків’янка Тетяна Ландесман, яка особисто знає хлопчиків, звернулася в Facebook до українців за допомогою.
“Колись ми працювали у всеукраїнському проєкті, присвяченому безпеці на дорогах. Одним із завдань для груп було придумати плакати, які б закликали до обережності. Ідей було багато, але на мене найсильніше подіяв той, де на дорозі були розкидані черевички дитини. Я згадала це, побачивши ноги хлопчика, який лежав на проїжджій частині. Одного з, тому що десь поруч лежав його брат-близнюк. Артем і Микита Семашко”, – пише Тетяна.
У ДТП в Харкові постраждали хлопчики-близнюки (фото: facebook.com/tatyana.landesman)
Друзі сім’ї пишуть, що вони народилися в сорочках. Вони вижили, але серйозно постраждали: сильно розбиті обличчя, струс мозку, у Артема ногу простягнула машина, сильно пошкоджена, вибиті зуби.
“Я думаю про жах їхніх рідних – відразу дві дитини потрапили під машину, скільки сил і коштів потрібно, щоб повернути їх до життя. З силами ми допомогти не зможемо – давайте допоможемо коштами”, – звернулася дівчина.
Картка ПриватБанку 5168742212875888 (Семашко Ігор Віталійович).
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓