Новини України
Домініка потребує негайної допомоги! Боротьба ще триває – саркома вразила кістку. Попереду операція

Домініка потребує негайної допомоги! Боротьба ще триває – саркома вразила кістку. Попереду операція


----------------------------------
Саркома уразила кістку Домініки, дитини потрібна негайна допомога. Вже більша частина лікування позаду, але боротьба ще триває.

Мама Домініки Семенюк просить допомогти врятувати життя донечці, яка бореться із онкологією.
«У моєї доньки Домініки понад рік тому виявили пухлину – остеогенна саркома n/3 лівої стегнової кістки з метастазами в легені, в лівій плечовій кістці та n/3 берцової кістки. Вона пройшла важкі випробування – 16 блоків хіміотерапії, операцію на нозі ( частину кістки ноги разом з колінним суглобом замінили металевим спейсером тимчасово), була операція на плечі», – розповідає мама дівчинки.

Та таке лікування виявилось недостатнім, щоб позбутись діагнозу, його потрібно продовжувати, до того ж невідкладно, щоб не дати хворобі повернутись на повну силу.
«На нас чекає операція з заміщенням хворої кістки разом із голівкою сустава на металевий спейсер. Після операції треба ще пройти тривалий курс променевої терапії. Я як одинока мати змушена благати про допомогу, рідних у нас майже немає, всі як могли допомагали нам.  Крім цього, через деякий час Домініці потрібно буде видовжувати ногу, вже різниця в 5 см, це знову оперативне втручання. У всіх небайдужих прошу допомоги», – просить мама дівчинки.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк
4149 4993 8014 7544
Семенюк Оксана Дмитрівна
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓