Новини України
3вiрoбiй – Зeлeнcькoмy: “Зaлякaти мене чи зaткнyти рота – не вдaлoсь. Тебе тепер Вовочка тільки лінивий не розкладає на атоми”

3вiрoбiй – Зeлeнcькoмy: “Зaлякaти мене чи зaткнyти рота – не вдaлoсь. Тебе тепер Вовочка тільки лінивий не розкладає на атоми”


----------------------------------
Допис – звернення до Президнета Володимира Зеленського відомої волонтерки і учасника ООС Марусі Звіробій в мережі Фейсбук публікуємо в оригіналі :
Космонавт зеленський судитиметься зі мною 27 жовтня в Галицькому суді міста Львова на 10:30.Це буде у Львові, бо, як стверджує обісцяний з переляку потерпілий “за місцем скоєння злочину” і злочином він називає фразу в інтернет-стрімі “якщо ти будеш хамити воєнним, то вони тебе підірвуть, я тобі обіцяю”.
Оскільки я гарантувала підрив саме у випадку, якщо він їм хамитиме, він злякавсь, бо, я так розумію, хамити й далі, входило в його плани. Але після обшуку в мене, який спричинив кіпіш навіть серед його виборців, він про всяк випадок перестав хамити взагалі усім, бо до того той в нього чорт, то він тобі не лох, то ше якийсь діагноз. Сутичка з ветеранами сталася через його бажання відвести війська в районі Золотого. Кожен ветеран знав, шо це помилка.
А воно позаглядало в очі путіна, на всіх поклало болт, тепер має збільшення кількості обстрілів, позиції ворога ближче до наших і щодня цинічно бреше про режим тиші. Але хамило ветеранам борзо, по сценарію і на всі телевізори буксувало, що воно не лох. Я не просто заступилась. Я тобі доведу, що ти не лише лох! Ти наркоман, закомплексований психопат, брехливий популіст, злочинець і тупа зелена макака!Виклику в суд Софії Федині нема, її адвокатам теж.
Але я покажу тобі стерво-ухилянт, чого вартий боєц збройних сил України, навіть, якщо він один проти вашого кодла. Тільки ото бісите мене!Володька вирішив, що вказаної фрази в інтернеті цілком достатньо, аби пришити нам ТРИ статті! 109, ч. 3 повалення конституційного ладу (до 5 років)346 погроза або насильство держслужбовцю (до 5 років)112!!! ПОСЯГАННЯ НА ДЕРЖАВНОГО ДІЯЧА, ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ ЗМОВОЮ! (Від 15 років до довічного ув’язнення з конфіскацією майна!)
Оскільки група це кількість людей від трьох, (а нас з Софією було лише двоє), то аби злабати таку справу в групу терорісток додали ще тих відвідувачів кав’ярні, що прийшли з нами зфоткатись і теж слухали стрім.Після мого обшуку, україноботи всіх мастєй вставили потерпілому такого пропиздона, що з нашої справи зникло дві статті. І зараз лишилась тільки 346. Йому було б достатньо закрити мене й на 5 років. Задача залякати мене чи справою проти нас закрити усім рота – повністю провалена.
Тепер цього уйо. бка тільки лінивий не розкладає на атоми.Суд віддвинули аж на після виборів, аби собі відсотки не псувати, бо я ж тебе гівнюк, знову на всю країну в ноль помножу!На цей суд їдуть всі, кого ти бісове створіння вкурвило. В фільмі мого дитинства “Звєробой”, товариш головного героя в ярості кричав “Всєх порєжу на шнуркі! Бєлих! Красних! Зєльоних! Сєро-буро-малінових!”, от я в такому ж настрої приїду.
ПОТЕРПІЛИЙ! ЧЕКАЮ ТЕБЕ В СУДІ! В ОЧІ МЕНІ ГЛЯНЕШ, НАРКОМАН СРАНИЙ!Той ветеран, якому ти хамив, нещодавно помер від раку, тому за наслідки з відведення військ біля Золотого відповіси гнида мені особисто! Бажаю, здоров’я. Старший солдат запасу 132 окремого батальйону розвідки десантно-штурмових військ Олена Біленька. Ветеран російсько-української ВІЙНИ!
Цьом бл*ть!Прошу репост, запрошую на суд. Судить будемо ми його.
Тільки так!!!
Маруся Звіробій
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: