Новини України
Якщо ви не бачили пекла на Землі, то воно тут: киянин шокував розповіддю, як у лікарні лікують кoвiд-19

Якщо ви не бачили пекла на Землі, то воно тут: киянин шокував розповіддю, як у лікарні лікують кoвiд-19


----------------------------------
У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання.
Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічної лікарні №15 (вул. Кирилівська, 105) розповів фотожурналіст Павло Багмут у своєму Facebook, який потрапив у медустанову в реанімацію з COVED-19 і двосторонньою пневмонією.
Чоловік дуже різко висловився про умови в клініці та шокував своєю розповіддю, яку назвав “Ковідними замальовками з пекла на Землі”. У виразах він також не соромився.
У Павла підтвердили коронавірус, і 15 жовтня він потрапив до реанімації у важкому стані, і “майже не дихав”. Тепер йому стало краще, з реанімаційного відділення пацієнта виписали та помістили в палату терапії.
“…Дихаю поки ще киснем, звикаю до життя, воно повернулося і це не для красного слівця сказано. Реально, уходив, реально затягувало в могильний пагорб…”, – написав він.

Також Багмут жорстко “проїхався” по умовах в інфекційному відділенні лікарні, з якими йому довелося зіткнутися.
“Потрапити сюди – не дай Боже! Антисанітарія дика. Гі*но на очках затирають, а не прибирають, все у гі*ні та сечі. Для тонкого аромату пара таблеток хлорного засобу підкреслили нібито присутню чистоту”, – йдеться в публікації.
Також Павло розповів, що в туалеті не було світла до тих пір, поки його дружина не принесла лампочки.
“Вражає звичка затирати, а не прибирати! Ставлення до пацієнта – пі**єць! У діда під 90 років, як і в мене, двостороння пневмонія, з якої я потрапив до реанімації. Так йому замість кисневого концентратора маску одягають, дід від власних вихлопів синіє. Лікарі вештаються х** знає де. Але дідові пощастило, він колишній спортсмен-штангіст, сидить і намагається дихати. За цей час можна було здати аналізи, зробити рентген і КТ. Х** там, десяту годину поспіль. Про**ати процедури, призначені лікарем пацієнту для медперсоналу – саме воно! Ось такі досягнення у нас в боротьбі з ковідом!” – вкрай різко висловився він.
Крім того, журналіст розповів про крадіжки в клініці.
“Добрий” медперсонал спи**ив кисневий концентратор, саме заради нього я в цьому пеклі перебуваю… Су*а, немає слів! А люди прибувають, їх селять в коридорах… А президент стверджує про найкраще розв’язання проблеми ковіда в країні!” – обурюється Павло.
Киянин розповів, як у лікарні лікують пацієнтів з COVID-19 (фото: скрін поста facebook.com/pavel.bagmut.3)
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓