Новини України
Знову важка втрата! Рідні і друзі ш0ковані..“Ковід не пощадив”: Пішла з життя відома українка…

Знову важка втрата! Рідні і друзі ш0ковані..“Ковід не пощадив”: Пішла з життя відома українка…


----------------------------------
Оксана Животкова допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, а також займалася юридичними питаннями Нацкорпусу.


У Києві померла відома активістка і волонтер Оксана Животкова. Причиною смерті 53-річної жінки стали ускладнення, викликані коронавірусом COVID-19, повідомляє Національний корпус в Telegram.
Животкова була активісткою патріотичного і ветеранського руху, допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, а також займалася юридичними питаннями центрального штабу Національного корпусу в Києві.

“Оксана – невід’ємна частина націоналістичного руху. На превеликий жаль, їй не вдалося побороти захворювання на COVID-19. Оксана була еталоном справжньої української жінки. Родом з Харкова. Здобула педагогічну і дизайнерську освіту. Викладала в педуніверситеті. У патріотичному русі – з 2007 року”, – йдеться в повідомленні.
Животкова займалася юридичними документами і питаннями в організації Патріот України, була активісткою Харківського відділення Азова, допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, надавала підтримку в складних ситуаціях.
“Берегиня сімейних цінностей, опора націоналістичного руху, справжня сестра по духу. Такою Оксана Василівна залишиться в нашій пам’яті. Висловлюємо співчуття родині та близьким”, – додали в Нацкорпусі.
Нагадаємо, в Україні вже кілька днів поспіль фіксують антирекорди за зараженням коронавірусом. Тільки за останню добу захворіли більш ніж 7500 українців, померла 121 особа.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓