Новини України
Крaщe пpиcядьтe! Відразу після недільних виборів в Україні почнеться справжня хвиля..

Крaщe пpиcядьтe! Відразу після недільних виборів в Україні почнеться справжня хвиля..


----------------------------------
В Україні 25 жовтня очікується проведення місцевих виборів у всіх областях країни. Лікар-інфекціоніст вже спрогнозував можливий вплив цієї події на поширення коронавіруса в країні. Також він прокоментував можливість “самознищення” COVID-19 і терміни винаходу вакцини. Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповів лікар-інфекціоніст Юрій Жигарев.
Медик розповів, що Міністерство охорони здоров’я робить все, що можна зробити в цій ситуації для того, щоб зменшити ризик поширення коронавірусної інфекції під час виборів. Незважаючи на це, ризик зараження все ж є.
“Ми не можемо повністю виключити ймовірність того, що хтось прийде з симптомами коронавірусної інфекції, хтось буде в масці, хтось без маски. Всі ці ситуації цілком можливі. Тому повністю виключити небезпеку інфікування ми, звичайно, не можемо. наскільки це дасть нам приріст і чи будемо ми мати набагато більше нових випадків? Думаю, не буде набагато більше, але, звичайно, якийсь вплив на поширення інфекції – це може надати “, – вважає медик.
Коментуючи “самоліквідацію” попередника коронавіруса, лікар зазначив, що в разі в SARS-Cov-2 така можливість виключається.
“Тут інша ситуація, ми бачимо, що коронавірус НЕ самоліквідується. Але ми можемо бачити таку ситуацію, коли захворюваність піде на спад і більшість людей вже матиме колективний імунітет природним шляхом”, – заявив медик.
Також лікар розповів, що є можливість спаду захворюваності коронавірусом і винаходи вакцини одночасно.
“Звичайно, ні я, ні будь-який інший експерт не може точно знати, як буде. Але я знаю, що так бувало. Наприклад, якщо взяти SARS-1, який був ще в 2003 році, то ми якраз мали таку ситуацію, коли захворюваність пішла на спад до того, як була розроблена ефективна вакцина. чи буде так зараз, я не знаю, але виключити це теж не можна “, – зазначив медик.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: