Новини України
Ранкове засідання уряду закінчилося шoкoм для українців: Кабмін повідомив, що зумшені продовжити карантин до кінця року.

Ранкове засідання уряду закінчилося шoкoм для українців: Кабмін повідомив, що зумшені продовжити карантин до кінця року.


----------------------------------
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд продовжить карантин в Україні до кінця року. Також до постанови про карантинні обмеження внесуть зміни.
Про це він заявив на засіданні уряду.
Шмигаль зазначив, що це найбільш дієвий механізм для запобігання поширенню коронавірусу.
“Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців”, – заявив він.
Кабміном встановлено обмеження щодо масових заходів у зв’язку з карантином:
не більше 50 в зеленій зоні карантину;
не більше 30 людей в жовтій зоні карантину;
не більше 20 в помаранчевій зоні карантину;
При цьому повинні дотримуватися соціальна дистанція і масковий режим. Спортивні змагання дозволять, але без глядачів і з дотриманням санітарних норм. У школах ввели канікули з 15 жовтня по 30 жовтня.
Кабмін працює над збільшенням кількості ліжок, але кількість лікарів швидко не збільшити. Вони теж люди. Шмигаль попросив допомоги у суспільства, і сказав, що треба бути готовим до гірших сценаріїв.
Поставлено завдання Степанову збільшити обсяги тестування до 50 тисяч тестів на добу, але повинні вийти на 70 тисяч тестів на добу, оскільки планку треба підвищувати.
Кабмін змінив критерій для включення регіонів до “червоної зони” карантину. Зокрема, на зміну динамічному прийшов фіксований показник захворюваності.
“Це якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення. До цього показник був динамічним як той, що в п’ять разів перевищує відповідний середній показник по країні”, – зазначив Максим Степанов.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: