Знаменитості
“Ці пі*араси на*уй бл*ть, наклеїли мені на*уй штраф”: у Вінниці кандидатка від “слуг” матами закликала боротися з “ж*дизмом”

“Ці пі*араси на*уй бл*ть, наклеїли мені на*уй штраф”: у Вінниці кандидатка від “слуг” матами закликала боротися з “ж*дизмом”


Кандидатка в депутати міськради Вінниці від “Слуги народу” Олена Жучинська опублікувала нецензурне відеозвернення, назвавши “ж*дзмом” те, що її оштрафували за паркування в невстановленому місці.
Відео з обуреннями з приводу штрафу вона виклала в свій Instagram-аккаунт. Запис дуже швидко розійшовся по пабликах в різних соцмережах. Передає Obozrevatel.

Користувачів вразила велика кількість нецензурної лексики в монолозі кандидатки в депутати.
“Я тільки що ох**ла, б**ть. Я стояла на розмітці, б**ть, в центрі міста, на місці для паркування. Ці пі****си, на**й, б**ть , ця “муніципальна варта” – кінчені, б**ть, просто пі***ц. Наклеїли мені, на**й, штраф. Я … Всмислє, б**ть? Це що за на**й, б* *ть? Пі***ц, б**ть. А як, на**й, справлятися з цим ж*дизмом, б**ть, вічним?” – сказала Жучинська.
Незважаючи на обурення громадян, Жучинська виклала кілька скріншотів публікацій з обуренням, зазначивши, що їй все одно (“Хлопці, ну мені правда по**й”).
Більш того, це нібито допомагає їй проводити “круту рекламну кампанію”.
На новинному порталі Об’єднаної єврейської громади України “JewishNews” 22 жовтня повідомили, що вони досліджують висловлювання Олени Жучинської на предмет антисемітизму і можуть звернутися до правоохоронних органів із заявою про порушення кримінальної справи за 161 статтею КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі)↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓