Новини України
Я бyв прocтo в ш0цi: Їду дoдoмy , бaчy жінка з дuтuнoю, зyпuнuвcя пiдвeзтu, а мeнi кaжyть…

Я бyв прocтo в ш0цi: Їду дoдoмy , бaчy жінка з дuтuнoю, зyпuнuвcя пiдвeзтu, а мeнi кaжyть…


Роман Буянов
Львів, 14.00 виїзд з об’їзної на Тернопіль, стоять «зірки» — «простивипусти» обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною!!!!!!
Місяць тому їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть — «не треба , ми тут працюємо»….. в мене був шок до самого дому!, десь не вкладалось в голові!!!
Їду сьогодні — та сама картина тільки з компанією, не міг проїхати далі! ….побачила що знімаю, відвертається, викликав поліцію, ті сказали — добре їдемо!…. чекав 30 хв , немає, телефоную ще раз, а мені кажуть — » а ви ще нас чекаєте?..а що ми можемо зробити?, факт що вона займається проституцією не встановлений, вибачте!»
Я прошу — та ви хоч приїдьте, один раз, другий складете протокол, повідомите відповідні служби, то може з’явиться в тієї дитини шанс вирости нормальною!!!!
…на що я почув відповідь — » а ви нам не розказуйте що робити, самі знаємо, багато вас таких!…і кинули трубку!.!!!! … пройшло ще 40 хвл, нікого!!! ….і » зірки» зникли!))))… видно «сигальчик» отримали!!! Браво нова поліція!!!
Прошу репост!
P.S. приїхала поліція , сказали що нічого зробити не можуть, звати ту «зірку» Люда ,сама з Золочева, все! Занавіс!
P.S. 2) » Зірку» знайшли, звати її Сеник Любов Василівна, 79го р.н. з Злочівського р-ну , везуть в Личаківський відділок, складуть протокол, повідомлять відповідні служби! Ну хоч щоось!!! …
Маю надію що до горе- матері щось дійде, і вона одумається!!!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓