Новини України
“Вам не цікава моя відповідь”: Прес-конференція Зеленського через 3 хв була зірвана, президент пішов після запитання журналістки

“Вам не цікава моя відповідь”: Прес-конференція Зеленського через 3 хв була зірвана, президент пішов після запитання журналістки


----------------------------------
Прес-конференція президента України Володимира Зеленського у виборчої дільниці не протрималася і трьох хвилин. Він пішов, відмовившись відповідати на запитання.
Сьогодні, 25 жовтня, президент України Володимир Зеленський взяв участь в місцевих виборах. Після голосування він спробував дати прес-конференцію, але щось пішло не так. Прес-конференцію Зеленського транслювали українські телеканали, передає  Діалог.UA .
Розмова президента з журналістами тривав всього дві з половиною хвилини. Спочатку він відповів на питання з приводу фінансування свого всеукраїнського опитування, пообіцявши надати громадськості всі відомості незабаром. Висловився Зеленський і з приводу заяви, що його відмова від образу “народного президента” нібито позначився на рейтингу партії “Слуга народу”.
“Не розумію, про що ви говорите. Я той, ким є. Я – Володимир Зеленський, таким народився, таким став. Саме за мене такого голосували люди, і виконую свої зобов’язання відповідно до Конституції України. Що стосується рейтингів, все побачимо цифри (після виборів – ред.). Для мене важливо перш за все, щоб ми вибрали тих людей, яким довіряємо.

Це місцеві вибори. І важливо, що ці люди можуть зробити на місцях “, – заявив Зеленський. Журналісти не давали йому закінчити думку, що сильно засмутило президента. “Я хочу закінчити, але у мене немає шансу. Ваші питання довжиною в життя, і це не дає мені можливість вам відповісти … На жаль, вам не цікавий моя відповідь”, – сказав він. Після цього президент пішов.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: