Новини України
Батько Зеленського видав! Порошенка заткнули – у в’язницю. Прямо зараз – дільницю накрило

Батько Зеленського видав! Порошенка заткнули – у в’язницю. Прямо зараз – дільницю накрило


----------------------------------
“На підході до волонтерів, Олександр Зеленський гучно заявив, що вони із дружиною хочуть відповісти на всі питання “так”.
На запитання волонтера, чи варто прочитати всі запитання, він сказав, що дуже добре усі їх знає”.
Варто зазначити, що як пише телеграм канал Клименко тайм – Мама Зеленського попросила не знімати їх, батько дав короткий коментар – настрій хороший, чекає змін від виборів.
Зняли це журналісти “Радіо Свобода”, які, як чутно з голосу за кадром, отримали питання “Дівчина, а ви хто? А навіщо ви знімаєте?”. Охорона, очевидно – резюмували Клименки.
В свою чергу, Кандидат від “Європейської солідарності” Ярослав Куц по Ірпеню довів до сліз волонтера, яка робила опитування від президента.
Юрист зажадав від дівчини пред’явити посвідчення і відповісти на питання: хто її уповноважив проводити це опитування, хто видав урни і анкети.
Крім того, Куц попросив дівчину розповісти, яку соціологічну службу вона представляє. Дівчина відмовилася, уточнивши, що дасть відповідь поліції. Потім вона розплакалася.

Щодо цього, висловили свою позицію і Клименко тайм:
Сумні відео – порохоботи ганяють волонтерів Зеленського. Кандидат від “ПЕС” по Ірпеню Ярослав Куц “дресирує” їх, доводячи до сліз.
Ставив він прості питання – хто уповноважив від президента проводити опитування, де бейджик і посвідчення, яку компанію представляють. А ще звинувачував волонтерів в порушенні законів.
Повторимося, за фактом ніяких порушень закону це опитування не несе. Питання є до достовірності та репрезентативності. І це інша історія.
А це видовище, звичайно, ще те… Чи думали ми з вами, що через півтора року після розгрому Порошенко і його КО будемо спостерігати таку картину? Коли команда президента придумує незрозумілі опитування для підйому рейтингу, а Порошенко і Ко ганяють їх по кутах незручними питаннями?
Порошенко, до речі, сьогодні договорився до того, що порівняв опитування Зеленського з фальсифікаціями виборів-2004 🤦♂️ і попросив волонтерів біля ділянки “розбігтися”. А повинен тарганів в колонії ганяти, відбуваючи там другий рік.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: