Новини України
Уже святкують перемогу! “Слуги” вразили несподіваною заявою, на половині дільниць. Лякшо не чекав, обійшов його

Уже святкують перемогу! “Слуги” вразили несподіваною заявою, на половині дільниць. Лякшо не чекав, обійшов його


----------------------------------
Пропрезидентська партія “Слуга народу” здобуває першість на місцевих виборах в обласні та районні ради України.
Про це 26 жовтня на брифінгу заявив голова політсили Олександр Корнієнко. За його словами, статистика базується на підсумках одночасного підрахунку “Слуги народу” на 49% виборчих дільниць.
Корнієнко зазначив, що попередні результати його партії виглядають так:
  • Обласні ради – 20%.
  • Районні ради – 17%.
  • Голови об’єднаних територіальних громад – 146, або ж 15% (інформація з 17 областей, де вже пройшов підрахунок голосів).
Крім того, Корнієнко виокремив перемогу за одночасним підрахунком кандидата від “Слуги народу” на довиборах до Верховної Ради в 208 окрузі (Чернігівська область) – Анатолій Гунько випереджає лідера РПЛ Олега Ляшка приблизно на 1 400 голосів.
Нагадаємо, партія “Слуга народу” в Києві набрала трохи більше ніж 10% голосів (дані екзит-полів) і фактично провалила виборчу кампанію. Однак мінімальний бар’єр “слуги” подолали, і в Київраді вже незабаром з’явиться своя невелика пропрезидентська фракція.
Серед кандидатів є відомі юристи, помічники нардепів, а ще – 23-річні співробітниці ресторанів, студентки і 28-річний переможець тендерів на 926 млн грн.
А в Костянтинівці на Донбасі “Слуга народу”, “Опоблок” і “Наш край” набрали більшість голосів і створили коаліцію “Костянтинівка – наш дім”.
Раніше осередок партії “Слуга народу” в Бердянську (Запорізька область) напередодні місцевих виборів також оголосив, що об’єднається з політсилою “За майбутнє” і “Опозиційним блоком”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: