Новини України
Шановні донеччани, чого ж ви претесь в «загнuваючу» Україну, якщо так ненавuдuте її? — блогер

Шановні донеччани, чого ж ви претесь в «загнuваючу» Україну, якщо так ненавuдuте її? — блогер


----------------------------------
Інформація про «поганого життя в Україні» - найбільш затребувана для багатьох жителів окупованих територій Донецької і Луганської областей.

У проросійському сегменті соцмереж можна часто почути, як люди порівнюють своє життя в псевдореспубліке з життям на неокупованої території Украї

Незважаючи на занепад в економіці, дорожнечу, дефіцит продуктів, комендантська година і постійні погрози отримати кулю під час «розборки» бойовиків.

А все вийшло так тому, що схильність жителів псевдо-республік ідеалізувати своє життя можна пояснити їх затятим небажанням визнавати, що, кричав в 2014-му році за «російську весну», вони не отримали очікуваний рай на землі.

А отримали таке життя, в якій люди готові на передноворічному ярмарку годинами стояти на страшному холоді у величезній черзі за яйцями, продавалися за все на три рубля за десяток дешевше, ніж в магазинах.

Багатьох людей, що живуть в таких умовах дратує позитивна інформація про життя «на великій землі».

Зрозуміло, сприйняття налаштовується таким чином, що під час розмов зі знайомими і родичами-переселенцями вся позитивна інформація, яка надходить від них, це - «вас змусили так говорити, ви боїтеся сказати, що насправді все погано».

Але реальність така, що десятки тисяч жителів «процвітаючих» окупованих територій їздять в «загинаються» неокуповану частина України за пенсіями, посібниками, а також за продуктами харчування.

Уже навіть втомився від того, що всього хорошого з життя мирної частини України в ОРДЛО не вірять, більш того, починають розповідати, як воно в Києві, Львові, Харкові, Одесі (при чому розповідають ті, хто туди не їздив не тільки у воєнний час , але і в довоєнний ніколи там не був).

Незрівнянне ОРДЛО! Чому ж, скажіть мені, чому на КПВВ кілометрові черги, люди вмирають у чергах, щоб проїхати в «загниваючу» Україну, де все дорого, чому люди тягнуть в ОРДЛО «кравчучки» з товарами першої необхідності та продуктами? Чому?
Макс Баринов
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: