Кулінарія
Мед + куркума: потужний антибіотик, від якого навіть лікарі в шoцi

Мед + куркума: потужний антибіотик, від якого навіть лікарі в шoцi


----------------------------------
Дивовижний засіб!
Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і має надзвичайними кулінарними і лікувальними властивостями.
Вона використовується в аюрведичеської, індійської і китайської медицини протягом тривалого періоду часу.
Ці прянощі має унікальний аромат і темно-жовтий колір.
Люди використовували її в якості потужного природного засобу для вирішення цілої низки проблем зі здоров’ям, таких як проблеми з диханням, захворювання печінки, проблеми зі шкірою, розтягування м’язів, порізи і рани, а також проблеми зі шлунком. 
Більш того, вона може бути дуже корисна проти проблем травлення, різних типів інфекцій, запалень, а також злоякісних пухлин.
Ось чому куркума настільки важлива для нашого здоров’я і благополуччя
Куркумін, активний інгредієнт в куркумі, має протизапальні, антиоксидантні і антимікробними властивостями, які роблять його ідеальним природним рішенням для мікробів, гастритів, виразкової хвороби шлунка.
Дослідження показують, що це життєво важлива речовина робить позитивний вплив на ДНК, виживаність клітин і на молекули запалення. Він також здатний знижувати симптоми остеоартриту; це може бути досягнуто шляхом прийому 200 мг куркуми на щоденній основі.
Турмерон – ще один інгредієнт в куркумі, і він відомий як біоактивні елемент, який має здатність покращувати функцію мозку і лікувати хворобу Альцгеймера, відновлюючи клітини в мозку.
Як зробити природний антибіотик з куркумою
потрібно:
-1 ст.л. куркуми
-100 г органічного меду
приготування:
Помістіть інгредієнти в скляну банку і добре перемішайте.
Використання: Якщо у вас грип, приймайте по пів-ложки антибіотика щогодини. На наступний день візьміть ту ж дозу, але кожні 2 години. На третій день приймайте ту ж дозу три рази в день. Перед тим, як проковтнути суміш, переконайтеся, що ви розплавили її в роті. Не соромтеся додавати його в щоденну чашку чаю або молока.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: