Знаменитості
Стан Анастасії Заворотнюк важкий, вона не ходить, розпухла як Жанна Фріске після лікування

Стан Анастасії Заворотнюк важкий, вона не ходить, розпухла як Жанна Фріске після лікування


----------------------------------
Анастасія Заворотнюк пропала з публічного доступу більше року тому. Зірка популярного серіалу «Моя прекрасна няня» лікується від онкології, яку їй діагностували ще влітку 2019 року.
Як і у Жанни Фріске, у Заворотнюк діагностували гліобластом, яку вважають найагресивнішою і трудноизлечимой пухлиною головного мозку.
Як тільки стало відомо про діагноз, актриса зникла з поля зору, а родичі перестали спілкуватися з пресою і заборонили кому-небудь видавати інформацію про її стан.

Навіть всюдисущим папараці жодного разу не вдалося зробити хоч якийсь фото Заворотнюк, хоча вона неодноразово з дому їздила на лікування в різні лікарні, лікувалася і в Німеччині, і в США. Вона пройшла 4 повних курсу хіміотерапії і експериментальне лікування в США, імовірно препаратом нового покоління Кейтруда. По поверненню звідти в московські клініки Заворотнюк більше не лягала, але два рази побувала на обстеженні в ЦБК, про це проговорився персонал лікарні.
Зараз Анастасія будинку, очевидно, що лікування не дало результату і вона проводить з родиною останні дні. Гліобластома дуже важко піддається лікуванню – тільки 1% хворих і виявили пухлину на початкових стадіях, живуть довше 5-ти років, 5% – близько 1,5 року.
Сусіди кажуть, що практично кожен день до неї приїжджає лікар – вони вже впізнають його автомобіль, кілька разів приїжджала швидка, можливо, їй вже колють знеболювальні препарати, як Фріске. Анастасію видали помічали на прогулянці в саду – її возять на каталці, особа сильно розпухле, сіре, на голові хустку.
Екс-реквізитор МХТ імені Чехова Світлана Веселова каже, що Анастасія в повній свідомості про свій стан, але у неї проблеми з промовою, зором і координацією рухів.
Музичний продюсер Олеся Сазикіна, подруга Заворотнюк, заявила, що Анастасія щодня розмовляє з батюшкою по телефону, кілька разів рідні її привозили до місцевого храму.
Ті, хто працював на знімальному майданчику “Моєї прекрасної няні”, розповіли, що вже тоді у неї щодня були сильні головні болі, аж до втрати свідомості. Можливо, це були перші прояви розвивається пухлини.
Стало також відомо, що Анастасія погасила всі свої борги кредиту, а це майже півмільйона доларів плюс пені і штрафи.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓