Новини України
“Щoйнo я пoбaчилa цю новину і моя реакція – шoк. Потім подумала – фейк, але ні це правда, нажаль” -Журналістка

“Щoйнo я пoбaчилa цю новину і моя реакція – шoк. Потім подумала – фейк, але ні це правда, нажаль” -Журналістка


----------------------------------
Виконавча директорка Інституту Масової Інформації Оксана Романюк, у себе насторінці у фейсбук, розповіла про нове рішення влади:
“Перша реакція – шок. Да ні, це фейк. НЕ ФЕЙК!

Пресслужба Апарату ВР, на виконання рішення Комітету ВР зі свободи слова, позбавила акредитації цілу низку відомих незалежних ЗМІ – Слідство інфо, Громадське Донбас, Ніквесті, збираємо ще інформацію кого.
Порушення законодавства, Конституції і пряма цензура. Що колеги, давно акцій протесту і бойкотів від журналістів ми не робили!” –повідомила Оксана.
Комітет ВР зі свободи слова заборонив журналістам Слідство.Інфо відвідувати парламент.Ми отримали листа від прес-служби про те, що всіх журналістів нашої агенції позбавлено акредитації, оскільки ми не всебічно висвітлюємо роботу Верховної Ради.Серйозно?Навіть не знаю, з чого почати на рахунок всебічності.
Це наш проект “Посіпаки” про помічників народних депутатів змусив ВР нарешті почати оприлюднювати імена помічників, які раніше були засекречені.Це наш фільм “Клуб книголюбів” розповів про те, як продаються голоси у парламенті – окремо чи цілими фракціями.Це ми розповіли всім про куплене румунське громадянство парламентаря Олександра Дубінського
Це ми знайшли приховану закордонну нерухомість нардепів Палиці та Гереги.А нещодавно показали, як депутати-багатії звертаються по грошову допомогу з бюджету.Якої ще всебічності вам треба?Тобто депутатів, які не ходять на роботу, ви не позбавляєте мандату, а журналістів, які викривають парламентарів, позбавляєте акредитації?Ми у Слідстві.Інфо вбачаємо у такому рішенні ВР наступ на свободу слова та тиск на незалежні медіа з боку держорганів.
Будемо його оскражувати і обов’язково повідомимо про це всі впливові міжнародні організації.
Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: