Новини України
Летять найвищі голови: Зеленський злетів з котушок через місцеві вибори 2020 і готує низку гучних звільнень

Летять найвищі голови: Зеленський злетів з котушок через місцеві вибори 2020 і готує низку гучних звільнень


----------------------------------
Глава країни Володимир Зеленський хоче звільнити першого заступника глави Офісу президента України Сергія Трофімова. Про це повідомили “Українській правді” під час розмови з представником команди президента.
Першого заступника керівника ОЗУ Сергія Трофімова можуть звільнити через незадовільну роботу ОПУ з головами ОДА та провал партії «Слуга народу» на місцевих виборах.
На даний момент відомо, що йде підготовка до цього звільнення. Можливою причиною може бути те, що його робота вважається незадовільною з главами облдержадміністрацій. У команді президента вкрай незадоволені його роботою. Також є джерела, які повідомляють, що є й інші причини для звільнення Трофимова.
Наприклад, говорять про його зловживання по ДАБК (швидше за все мова йде про Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Також повідомляється, що звільняти Трофимова вирішили ще до виборів 25 жовтня. Раніше у Сергія Трофімова був конфлікт з главою офісу президента Андрієм Єрмаком.
Єрмак розлютився на Трофимова після його інтерв’ю Дмитру Гордону. Трофимов тоді заявив, що готовий очолити офіс президента. Ізвестно6 що раніше Сергій Трофімов був виконавчим продюсером ТОВ «Студія« Квартал 95 ». Першим заступником голови Адміністрації Президента він був і за Богдана і зараз.

Що відомо про можливе звільнення Трофімова

  • Це вже не перша згадка у ЗМІ про те, що першого заступника глави ОПУ Сергія Трофімова можуть звільнити. Його політичне майбутнє начебто “висить на волосині”.
  • Усю цю ситуацію “тримають” лише особисті відносини із Зеленським. Якби не це – Трофімова вже б не було в ОП. 
  • Цю інформацію опублікувало видання “Українська правда” ще 15 жовтня з посиланням на особисті джерела у “Слузі народу”, уряді та Офісі Президента.
  • Тоді ж Трофімов прокоментував це так: “Заявляю офіційно: на пост першого заступника керівника Офісу Президента мене призначив президент Володимир Зеленський, і тільки він може оцінювати мою роботу”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: