Новини України
Це сталося ввечері! Неймовірне призначення – він отримав посаду. Ніхто і не думав – Порошенко у захваті

Це сталося ввечері! Неймовірне призначення – він отримав посаду. Ніхто і не думав – Порошенко у захваті


----------------------------------
Військового і політичного оглядача Олексія Арестовича призначили радником української делегації в Тристоронній контактній групі з інформаційної політики. Про це він сам повідомляє в Facebook.
«Рішенням глави делегації України для участі в Тристоронній контактній групі Л. Кравчука (президента України в 1991-94 рр), мене призначили радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями« єдиного голосу »щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України», – повідомляє Арестович.
Він закликав усіх зацікавлених, насамперед журналістів, звертатися до нього за коментарями, пов’язаними з роботою української делегації в ТКГ.
Відзначимо, що на посаду спікера в «мінській» делегації розглядався дипломат і колишній радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський. На своїй сторінці в Facebook він пише, що відмовився від такої пропозиції.
Лубківський подякував Кравчуку і Офісу президента за пропозицію.

«Однак, в ході консультацій і, зокрема, відрядження до Республіки Хорватія в складі урядової делегації на чолі з віце-прем’єр-міністром України Олексієм Резніковим, я трохи інакше побачив свою можливу роль, що більше перебуває в сфері безпеки і дипломатичної площинах на основі серед іншого, і Балканського досвіду», – пояснив дипломат.
Він додав, що після одужання завершить консультації з Резніковим щодо його залучення до справи реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Дуже різко на таке призначення відреагував тг-канал “Клименко-тайм”.
“Порохобот,” військовий експерт “(як йому здається, а так-то він блогер, актор, любитель жіночих образів і” Мухтара “) і неадекват Олексій Арестович, який підтримував Порошенка в передвиборній кампанії-2019, став радником з інформаційної політики в Тристоронній контактній групі по Донбасу. По суті – спікером. Замість кандидатури Лубківського. Поверніть Лубківського заради Бога!
Нагадаємо газету, в якій він фігурував буквально перед другим туром виборів президента. І його слова. Одні з. А так-то вистачає і інших. Звичайний пропащий порохобот, розпалює ворожнечу в суспільстві. Що він може ділового порадити ТКГ і який внесок туди привнести зі своїм минулим – невідомо. Точніше ясно, що нічого хорошого очікувати не варто.
У цієї влади, мабуть, реально люблять, коли їх принижують. І всіляко принижують дякують “.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: