Знаменитості
Росія сьогодні прощається з ведучим “Поле чудес” Леонідом Якубовичем, вранці повідомили що сталося

Росія сьогодні прощається з ведучим “Поле чудес” Леонідом Якубовичем, вранці повідомили що сталося


----------------------------------
Легендарний телеведучий Леонід Якубович засмутив шанувальників програми “Поле чудес”
Про це пише портал Підйом.

Так, Леонід Якубович вирішив прокоментувати чутки про можливу зміну ведучого капітал-шоу” Поле чудес”, яке святкує 30-річчя.
Він не виключив, що ведучого в “Полі чудес” можуть замінити і назвав головні умови.
“Звичайно! А чому ні? Незамінних людей немає. Майбутнє передачі лежить в інтересі глядачів. Тут все залежить від глядачів”,-підкреслив Леонід Якубович, який цього року відзначав 75-річчя.
У квітні поточного року Леонід Якубович зізнавався, що хотів піти з «Поля чудес» після перших випусків, але змінив рішення після того, як перед зйомками останнього ефіру його представили в якості «нової зірки».
Соцмережі миттєво відреагували на новину повідомленнями про те, що таким чином він них йде ціла епоха.
“Мені подобається передача дай бог здоров’я. Довгих років життя” ,” Якубович зірка, програма найкраща завдяки йому”, ” Льоня не йди, ти кращий!!”, “Льоня. Не. Йди геть. Ми. Тебе. Любимо”, “Якубович, подаруйте мені машину, як мені на передачу до вас приїхати”, ” Давно пора! Одне і те ж! Стільки років, ніякого розвитку”, “та вже вона так набридла, одне і теж, кошмар”, “а що зовсім закрити цей відстій не можна!”, “Епоха йде”,” значить нарешті відраза стала сильнішою за жадібність”, – своєрідно відреагували користувачі на цю новину.
Раніше ми розповідали про трагедію на “Полі чудес”.
Так, в кінці весни з життя пішов один з творців капітал-шоу Олександр Гольдфедер. За словами Леоніда Якубовича, він став жертвою китайського вірусу.
Телеведучий додав, що 70% успіху програмі “Поле чудес” приносив саме Гольдфедер, а покійний продюсер був для Якубовича більше, ніж просто друг.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: