Новини України
Вирішено, з мeнe дocить! Мaють cидiти! На нaрaді РНБО Зeлeнcький рoзлючeний тaким щe нiкoли нe бyв ніколи

Вирішено, з мeнe дocить! Мaють cидiти! На нaрaді РНБО Зeлeнcький рoзлючeний тaким щe нiкoли нe бyв ніколи


----------------------------------
Президент Володимир Зеленський скликає термінове закрите засідання РНБО. Темою обговорення стане “визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози і виклики національній безпеці і обороні країни”.
З формулювань ясно, що мова про конфлікт НАБУ / НАЗК з Конституційним судом і в цій історії Зеленський не на стороні останнього:
“Останнім часом з’явилися ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції і будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо … Нищівний удар, які наноситься досягненням країни в сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися без уваги. Необхідна негайна і жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають суспільно небезпечними “.
Ще раніше секретар РНБО Олексій Данилов оцінив рішення певних органів державної влади, як такі, які носять антидержавний характер і несуть загрозу національній безпеці України. Знову ж зрозуміло, що Данилов мав на увазі рішення Конституційного суду України про скасування електронного декларування.
Також глава МЗС Дмитро Кулеба заявив про удар по взаєминах із Заходом після рішення Конституційного суду про скасування незаконного збагачення і позбавлення повноважень НАЗК. Але шанс врятувати ситуацію ще є.
Як зазначив глава української дипломатії, належне функціонування антикорупційних органів є однією з умов співпраці з іноземними партнерами.

За його словами, зараз не можна говорити, що контакти руйнуються, адже президент Володимир Зеленський обіцяв ліквідувати негативні наслідки рішення Конституційного суду, взявши на себе зобов’язання створити умови для роботи антикорупціонерів.
В іншому випадку, зазначає Кулеба, у країни будуть проблеми.
“Взагалі найцікавіше у всій цій історії – що людям на неї начхати. Ні інтересу в Google, ні, особливо, переглядів цих новин. Нічого. А пам’ятається який запит у людей був на боротьбу з корупцією. Мабуть, не такою вони собі її уявляли . І плювати всім на всіх. У підсумку ця боротьба нікому не потрібна в Україні. Навіть Заходу вона потрібна не більше ніж інструмент тиску і управління. Сперечатися з такими нашими висновками буде складно, адже в іншому випадку головні корупціонери такі як Порошенко вже повинні були сидіти в в’язниці. Але вони не сидять “, – коментує ситуацію” Клименко-тайм “.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: