Новини України
“Парасюк: Володимире, якщо ви “тупите” і “забили” на країну і людей, то з дня на день цим займеться суспільство” – На вихід

“Парасюк: Володимире, якщо ви “тупите” і “забили” на країну і людей, то з дня на день цим займеться суспільство” – На вихід


----------------------------------
Парасюк тepміново звернувся до українців:
«Я не буду підбирати слів, тому скажу прямо…»
ВІДЕО
Володимир Парасюк
Прийди і зупини розворот в бік Москви!
Держава повертається в часи Януковича. Одними з головних інструментів реваншу стали суди – від Печерського районного до ОАСК і більшість суддів Конституційного Суду, які піддалися тиску Коломойського, Єрмака, Портнова, Медведчука, Стефанчука тощо.
КСУ визнав неконституційним обов’язкове декларування для чиновників.
А саме декларування є важливими елементом антикорупційної реформи, без якої неможлива євроатлантична та європейська інтеграція, а отже неможливий і безвіз із ЄС. Так само без цього елемента антикорупційної реформи неможлива буде і подальша міжнародна макрофінансова допомога. Це продовження геополітичного розвороту в бік Москви.
Ми усвідомлюємо, що у Конституційному Суді України є проукраїнські гідні судді. Частина з них не підтримала це рішення. Деякі з Судів Конституційного Суду України підтримали це рішення через тиск з боку Офісу Президента України, ОАСК ТА олігархів. Це замах на інституційну незалежність Конституційного Суду України. Це загроза нашій національній безпеці.
Толерувати реванш ми не будемо й всі хто причетний до цього рішення знайдуть своє покарання.СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ
Тому 30 жовтня о 9:00 громадські організації, активісти і ветерани проведуть пікет Конституційного суду (вул. Жилянська, 14) проти скасування антикорупційної реформи.
Відправим суддів-зрадників КСУ до Ростова
Тим, хто тягне державу в стійло «руского міра», самим місце в Ростові!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело