Новини України
Тiлькu щo! Крaїнa гyдe! Суддю вuкрuлu і це пoбaчuлиu вcі: Кoнстuтyцiйнuй сyд тpясe – шoкyючa прaвдa

Тiлькu щo! Крaїнa гyдe! Суддю вuкрuлu і це пoбaчuлиu вcі: Кoнстuтyцiйнuй сyд тpясe – шoкyючa прaвдa


----------------------------------
Чоловік однієї із суддей Конституційного суду України Ірини Завгородньої в липні цього року купив трикімнатну квартиру у доволі престижному житловому комплексі Новопечерські липки. Журналістам вдалося з’ясувати, що площа цього помешкання – 124 квадратні метри, а ціна може сягати 14 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Bihus.Info.

Орієнтовна вартість такого помешкання без ремонту – майже 13 мільйонів гривень, вартість квартири схожої площі з ремонтом починається приблизно з 14 мільйонів гривень.
У 2018-му Завгородній вже купував квартиру в Новопечерських липках в сусідньому будинку комплексу. Тоді 54 квадратних метри нібито обійшлися йому у 1,3 мільйони гривень, хоча нині ціни на аналогічні помешкання в цьому ж будинку стартують з майже 4 мільйонів гривень.
Дохід Сергія Завгороднього, внесений у декларацію дружини, складається з пенсії (75 тисяч гривень) від Пенсійного фонду в Москві – чоловік є громадянином Російської Федерації, 1,8 мільйонів гривень від продажу меншої квартири на Драгомирова і 700 тисяч гривень – від продажу авто. При цьому автомобіль Завгородній оновив ледь не одразу, придбавши наприкінці 2019-го новий BMW X4 за 1.6 мільйонів гривень.
Інформація про купівлю квартири мала б з’явитись у декларації Ірини Завгородньої в наступному році, але 28 жовтня Конституційний суд, суддею якого і є Завгородня, проголосував за фактичне закриття реєстру декларацій та електронного декларування.
Якщо вірити останній електронній декларації Завгородньої, її зарплата минулоріч склала понад 4 мільйони гривень. Ще майже три мільйони гривень Завгородній нібито подарувала її 81-річна матір Марія Романчак. В готівці суддя тримає 120 тисяч доларів і 2.8 мільйонів гривень.
28 жовтня на сайті Конституційного суду було опубліковане рішення, відповідно до якого фактично блокується робота Національного агентства з питань запобігання корупції в напрямку контролю статків державних службовців і їхнього покарання за неправду в деклараціях та непояснення набутих активів. Реєстр електронних декларацій припинив свою роботу з вечора 28 жовтня. Фактично, це означає, що відтепер службовці більше не зобов’язані публічно звітуватися за свої доходи і витрати.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: