Знаменитості
Син Таїсії Повалій в скорботі повідомив про велике гoрe в сім’ї: раптова смэрть через відмову нирок

Син Таїсії Повалій в скорботі повідомив про велике гoрe в сім’ї: раптова смэрть через відмову нирок


----------------------------------
У популярної співачки Таїсії Повалій сталося горе в сім'ї. Про це повідомив єдиний син артистки Денис.
Виконавиця хіта «Отпусти меня» зараз заміжня за музикантом і продюсером Ігорем Ліхутою. Пара разом вже майже 30 років, але Дениса вона народила від першого чоловіка Володимира, прізвище якого носить до сих пір.

У себе в Instagram 37-річний спадкоємець Таїсії поділився з передплатниками сімейною трагедію - у них померла улюблена кішка по кличці Ксюша, вона ж Пуцля, яка прожила цілих 17 років.Як розповів чоловік, зі своїх 9 котячих життів улюблениця успішно використовувала 4. Одного разу, ще будучи кошеням, вона пробралася в вольєр до їх суворому псу Босару породи німецька вівчарка. Страшним в цьому було те, що він любить поснідати сусідськими котами:
  «Як зараз пам'ятаю: Ксюша в клітці і ми в розпачі кличемо її пошепки і махаємо« Іди до нас ». Природно, вона - нуль уваги, потім собака прокидається і ... В останній момент Ксюха проскакує крізь залізні прути ».

Потім кішка впала з четвертого поверху, а ще неодноразово хворіла настільки важко, що навіть ветеринари опускали руки. Денис вірив, що вихованка впорається і на цей раз, адже зоряна мама з бабусею доглядали за нею як могли - вона жила з ними. Але на жаль, у Пуцлі відмовили нирки.
За словами героя статті, у них з Пуцлей була своя особлива зв'язок. Хвостата кожен раз відчувала його приїзд - заздалегідь вмивалася і чекала на порозі. Ще вона дуже любила робити йому масаж, голосно при цьому мугикаючи.
Денис сам себе назвав дуже «сентиментальним кошатніков» з самого дитинства, тому переживати втрату улюблениці йому неймовірно важко.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓