Знаменитості
Я плачу вже другий день поспіль і почуваюся просто безсилою у боротьбі з мoнcтрoм під назвою “наша медицина”. Скажіть будь ласка, що можна зробити в цій ситуації?

Я плачу вже другий день поспіль і почуваюся просто безсилою у боротьбі з мoнcтрoм під назвою “наша медицина”. Скажіть будь ласка, що можна зробити в цій ситуації?


Не думала ніколи, що буду писати про таке в соцмережах, але у мене в сім’ї горе і мені потрібна допомога або хоча б рада.
Пару днів назад у мене померла двоюрідна сестра, Люся, 35 років. Померла після операції, здавалося б, досить рутинної – видалення доброякісної пухлини підшлункової залози. Операцію проводив дуже відомий хірург в Інституті раку (прізвище оголошувати поки не буду), з блискучою репутацією, до якого ми потрапили за рекомендацією хороших знайомих. Померла вона раптово і з незрозумілої причини, через кілька днів в стаціонарі, при дивних обставинах. У Люсі була температура, але лікарі розповідали, що це нормальні постопераційні речі, коли раптом раптово її матері передали, що потрібна термінова повторна операція і відправили діставати донорську кров. А незабаром об’вілі, що дочка померла.
Я до сих пір не можу повірити в цей жах. Дівчина лягає на рутинну планову операцію і ось її більше немає з нами. Моя бідна дівчинка, мені буде тебе так не вистачати! Приголомшений горем мамі Люсі спочатку причиною смерті назвали … COVID-19! Вірус, яким Люся була заражена, що підтверджує їх же аналіз, зроблений перед операцією! Яка операція і чому раптом знадобилася тієї ночі теж ніхто не пояснив.
Спроби дізнатися інформацію від хірурга розбилися об його небажання спілкуватися – він кинув лише, що «не знає від чого помер пацієнт» і що йому «не подобається звинувачувальний тон, з яким до нього звертаються», він був грубий і не виявив жодного співчуття.
Тобто дівчинка лягла видалити пухлину, і раптом раптово перестала дихати від COVID-19, якого у неї не було?
Звернулися в поліцію, поки всі надії на неї. У розмові з поліцією причина смерті раптом перетворилася в «так у неї був рак 4й стадії», хоча Люся лягала видаляти доброякісну пухлину! Але приблизно той же абсурд написали і у висновку про смерть.
У поліції кажуть, що будуть розбиратися по документам, а Люсю можна ховати. І я боюся, що прямо зараз ці документи кимось десь переписуються і винного в смерті моєї сестри я вже ніколи не знайду.
А ще нам сказали, що тіло в жалюгідному стані (буквально) і потрібно бальзамування за 3000 грн. Мама поклала ці гроші в послужливо розкриту книгу, на вигляд нагадує Біблію! А хірург на питання, чому тіло в такому стані, запитав: «А хто вам це сказав?»
Яка повторна термінова операція планувалася тієї ночі? Чому причиною смерті спочатку назвали COVID-19 при негативному аналізі? Звідки раптом взялася злоякісна пухлина? Як з нізвідки після операції виник рак і за дві доби вбив дівчину?
На ці питання відповіді не дають. Як не віддають і амбулаторну карту (тільки через суд). Я ридаю другий день і відчуваю себе просто безсилою у боротьбі з монстром під назвою «НАША МЕДИЦИНА».
Підкажіть мені будь ласка, що можна зробити в цій ситуації? Куди звернутися? До адвоката? Провести незалежну експертизу? Я не спрагу помсти, я хочу дізнатися правду – чому померла моя сестра?
Natalie Sheliagina
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓