Знаменитості
“У вас сьогоднi почнуться проблеми”: Марченко підірвала Мережу “маразматичним” постом – українці шоковані

“У вас сьогоднi почнуться проблеми”: Марченко підірвала Мережу “маразматичним” постом – українці шоковані


----------------------------------
Українська телеведуча і дружина глави політсили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Оксана Марченко не визнає Хелловін.

Телеведуча називає міжнародне свято, висхідним до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, «гримучою сумішшю язичницьких ритуалів, які проповідують сатаністи».
«Нав’язування цих ритуалів тихесенько так, легенько – типовий прийом для зняття напруженості в суспільстві, викликаної соціальними проблемами. Такими людьми легше управляти, вони живуть одним днем і не терзають себе сумнівами з приводу майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються – і вуаля: вам вже не потрібна маска зомбі, ви вже ним і є », – пише Марченко.

На її думку, приймаючи умови такої гри, людина справді стає тим, ким зображує себе.

«І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал потопаючого” Титаніка “, з тією лише різницею, що це не кіно. Уже завтра зло розпорядиться знеціненим вами життям. Вирішувати, звичайно вам, але ви повинні знати, що духи злоби існують і вони вам зовсім не друзі », – попереджає журналістка.
«Тому не дивуйтесь, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі і втрати – раз сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками. І знайте: ті, хто “привчили” вас до цього “свята”, вже повністю вас контролюють », – такими словами закінчується публікація.
Не всі оцінили пост Марченко позитивно, багато підписників телеведучої відзначили, що у кожного є вибір відзначати якесь свято чи ні і не можна бути такою категоричною.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: