Новини України
Тільки що зявилася інформація, що Порошенко особисто обдзвонює керівництво Євросоюзу і переконує їх зберегти безвіз для України

Тільки що зявилася інформація, що Порошенко особисто обдзвонює керівництво Євросоюзу і переконує їх зберегти безвіз для України


----------------------------------
Політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, з’явилася інформація про те, що п’ятий президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко особисто обдзвонює всіх керівників Євросоюзу, переконуючи їх зберегти безвізовий режим для України, незважаючи на історію з Конституційним Судом і нерозумними діями президента Зеленського.

Аналітик підкреслює, більш того, для відновлення довіри Європейського Союзу до України, фракція «Європейської Солідарності» розробляє законопроект, щоб в законний і конституційний спосіб обійти скандальні рішення КСУ і відновити роботу антикорупційної інфраструктури.
«У кризи є свої імена – Коломойський, Зеленський і Медведчук. І зараз для всіх нас важливо протистояти штучній кризі, демонтажу української державності, і знову, і знову президент Порошенко не залишається осторонь, традиційно підключаючи свої ресурси для збереження України українцям », – написав аналітик.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: