Новини України
Десятки тисяч гривень потрібні щомісяця Марії, щоб не дати шансу онкології поширитись

Десятки тисяч гривень потрібні щомісяця Марії, щоб не дати шансу онкології поширитись


----------------------------------
У жінки карцинома, яка уразила 13 лімфовузлів.

Понад два роки тому Марія дізналась, що в її тілі оселилась онкологія і до того ж, вже на такій стадії, що вже є метастази.

«Мене звуть Марія, я киянка, мені зараз 42 роки і від березня 2018 у мене рак молочної залози з метастазом в головний мозок з показником HER +++, що говорить про високий ступінь агресивності і необхідністю довічного прийому дорогих таргетних препаратів до того моменту, поки схема лікування працює», - розповідає Марія.

Прописаний препарат на кожен місяць коштує майже 20 тисяч гривень. «Оскільки є метастаз в головний мозок в область мождечка з набряком, це становить загрозу моєму життю, тому мені необхідне лікування препаратом, який я приймаю вже понад рік і він призначений ще мінімум на рік. За призначенням лікаря п'ю по 5 таблеток на день, тому мені необхідно 2 пачки на місяць по 9500 грн. кожна», - розповідає Марія.

Зараз бажання жінки назбирати кошти на препарат хоча б до закінчення цього року. "Лише лікування цим препаратом може мені врятувати життя, перешкоджаючи утворенню нових метастаз і в голові і в усьому тілі. Це непідйомна сума для мене", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5168 7453 0067 0889
Монобанк 4441114440949681

Батовська Марія Більше
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: