Новини України
Ангіна чи все таки C0VlD-l9? Що потрібно екстрено зробити при виявленні високої температури

Ангіна чи все таки C0VlD-l9? Що потрібно екстрено зробити при виявленні високої температури


----------------------------------
Медuк повідомuв, що необхідно зробuтu насамперед при вuсокій температурі
Що робити, якщо у вас різко піднялася температура тіла? На це питання відповів український медик Тарас Жиравецький. Першим ділом він рекомендує упевнитися, що у вас не ангіна, гайморит або запалення нирок. Для цього потрібно виключити всі симптоми цих захворювань, а потім зробити тест на COVID-19. Якщо він підтвердився – потрібно прийняти без паніки цей факт.
“Бачу кожен день таку картину, що дорослі люди, які мають всі симптоми ковіду, зробили ПЛР-тест і він позитивний, зробили КТ, де є ознаки вірусної пневмонії і заперечують те, що у них може бути ковід”, – написав лікар на Facebook.
Жиравецький дуже радить відключити паніку і першим ділом при високій температурі дзвонити своєму сімейному лікареві.
“Рекомендую відразу після того, як у вас піднялася температура переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це ж зекономить час і нерви, а про те, що робити на етапі діагностики, лікування і після ковіду дивіться в моїх відео і читайте в постах”, – повідомив медик.
Доктор зазначив, що необхідно тверезо оцінювати ситуацію і не займатися самолікуванням, і найголовніше – не панікувати, навіть якщо пульсоксиметр показує цифру 94.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓