Новини України
Теща голови КСУ Тупицького, звичайний аптекар з Донецька, має 4 ділянки з будинком під Києвом!

Теща голови КСУ Тупицького, звичайний аптекар з Донецька, має 4 ділянки з будинком під Києвом!


----------------------------------
Теща голови Конституційного суду Олександра Тупицького володіє чотирма земельними ділянками з будинком під Києвом.
Раніше вона працювала звичайним фармацевтом в одній з аптек Донецька, але стрімка кар’єра зятя позначилась на статках пані Колпаченко.
Аналітики Центр Протидії Корупції з’ясували, що теща голови КС оформила землю у серпні 2018 року. На одній з ділянок розташований будинок на 211 квадратів. Поряд розташована ділянка самого Тупицького.
За приблизними розрахунками, лише вартість будинку на землі Колпаченко могла сягнути 1,7 млн грн. Звідки гроші на такі речі?
Докладніше:
Мати дружини голови Конституційного суду України Олександра Тупицького – Лариса Колпаченко – має чотири земельні ділянки з будинком під Києвом, хоча раніше працювала звичайним фармацевтом.
Цю інформацію виявили аналітики Центру протидії корупції у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Лариса Колпаченко, за інформацією джерел ЦПК, є матір’ю дружини судді – Ольги Тупицької (Колпаченко у дівоцтві). Раніше вона працювала звичайним фармацевтом в одній з аптек Донецька.
У річній декларації Тупицького за 2018 рік вона згадувалася як співвласниця донецької квартири дружини судді. Крім того, у серпні 2018 року Колпаченко придбала чотири ділянки загальною площею 0,23 га у Василькові Київської області. На найбільшій з ділянок розташований будинок площею 211 кв.м.
Примітно, що поряд розташована ділянка самого Тупицького, власником якої він теж став у серпні 2018-го року. Разом ці ділянки утворюють масив у 0,3 га.
На спеціалізованих сайтах вартість будинку подібної площі може варіюватись від 9 до 23 тис.грн за кв.м., тому лише вартість будинку на землі Колпаченко могла сягнути 1,7 мільйона гривень. Водночас на сусідній вулиці 100 м² землі продають за 300 доларів, тож за ділянки Колпаченко могла заплатити ще близько 200 тис.грн.
Зважаючи на попередній досвід роботи Колпаченко, виникає питання походження коштів на відповідне майно. Примітно, що суддя Тупицький за ці роки не декларував позик, які б могли пояснити згадувані витрати тещі.
Нагадаємо, раніше журналісти програми “Схеми” виявили, що голова Конституційного суду не задекларував землю в Криму, власником якої став після окупації півострова Росією.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: