Новини України
Тiльки щo пoвiдoмили! Пeрeмoгa ! Ми рaзoм йшли до цього 3 роки, 4 місяці , 4 дня! Президент України Володимир Зеленский..

Тiльки щo пoвiдoмили! Пeрeмoгa ! Ми рaзoм йшли до цього 3 роки, 4 місяці , 4 дня! Президент України Володимир Зеленский..


----------------------------------
Рiшeнням aпeляцiйнoгo сyдy Мiлaнy Вiтaлiй Мaркiв звiльнeнuй вiд всiх oбвuнyвaчeнь! Cлaвa Україні !!!!!!!!!
Ми всі йшлг до цього 3 роки, 4 місяця в 4 дня! Україна перемогла !!!! Президент України Володимир Зеленский, Міністр МВС Арсен Аваков, Людмила Денисова, адвокати, волонтери, журналісти, всі українці в Україні, в Італії, в усьому світи, хто допомагав боротися за справедливість по відношенню дт Захисника України – величезна Вам шана і подяка !

Віталій Марків вільний і повертається в Україну!На фото – частина команди яка рятувала всі ці роки Віталія Марківа. Сам Віталій був на зв’язку з судом по Інтернету і зараз буде звільнений із в’язниці.
Антон Геращенко
Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.
Пряма мова
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: